fbpx

Zmiana organizacji ruchu przy wiadukcie - maj 2019

budowa wiaduktu
budowa wiaduktu
Wykonawca zadania pn. „Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych związanych z budową wiaduktu nad linia kolejową nr 353 Poznań – Skandawa wraz z przebudową układu komunikacyjnego drogowo-kolejowego” informuje o kolejnych utrudnieniach.

31 maja 2019r. (piątek) zostanie zamknięty wjazd na drogę DW2 od strony ciągu ulic Stapińskiego-Mazurska, w celu ułożenia brakującej nawierzchni z kostki na końcu drogi DW2. Dojazd do lokali znajdujących się wzdłuż ul. Drwęckiej możliwy będzie od strony ul. Olsztyńskiej. Utrudnienie potrwa 1 dzień. (Schemat nr 1)

schemat 1
schemat 1


1 czerwca 2019r. (sobota) planowane jest zamknięcie dla ruchu samochodowego fragmentu ul. Drwęckiej na wysokości od mostu nad rzeką Drwęcą do wjazdu na drogę DW2 związane z rozpoczęciem robót bitumicznych. Dojazd do lokali znajdujących się wzdłuż ul. Drwęckiej możliwy będzie ciągiem ulic Stapińskiego-Mazurska, a następnie drogą DW2. Zamknięte dla ruchu pozostaje skrzyżowanie ulicy Drwęckiej z ulicą Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego. Utrudnienie potrwa do 06.06.2019r. (czwartek). (Schemat nr 2)

schemat 2
schemat 2

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19