III TURNIEJ MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT

Turnej.Już po raz trzeci w „Ekonomiku” spotkały się dziewczęta z ostródzkich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, aby zagrać w III Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi z okazji Dnia Kobiet.

Dwuosobowe zespoły rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym” na boiskach do mini piłki siatkowej. Mecze były zacięte i bardzo wyrównane, a uczestniczki potraktowały rywalizację międzyszkolną bardzo poważnie.
Pierwsze miejsce w turnieju zajęło ostródzkie Liceum Ogólnokształcące w składzie Klaudia Cycyńska, Monika Hryniewicka pokonując w bezpośrednim pojedynku 2-1 dziewczyny z „ekonomika” Beatę Kobylińską i Aleksandrę Polak. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Zespołu Szkół Rolniczych- Marta Ojrzyńska i Paulina Biłat.
Czwarte i piąte miejsce przypadło przedstawicielkom ostródzkich gimnazjów.
Zwycięzcy i uczestnicy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców.
Turniej przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego Magdalena Michlewicz i Kamil Maliszewski, a w sędziowaniu i prowadzeniu turnieju pomagali uczniowie naszej szkoły.
Za rok zapraszamy na kolejną edycję turnieju.

foto: organizator

mt_gallery: III Turniej Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi z okazji Dnia Kobiet