Nerwowo w szpitalu

Szpital w OstródzieDzisiejsza wiadomość o negatywnym teście o kobiety w średnim wieku, mieszkanki powiatu ostródzkiego to dobra wiadomość. Przede wszystkim odetchnął z ulgą szpital, gdyż ta osoba jest pielęgniarką ostródzkiego szpitala. Od kilku dni w atmosferze nerwowości wyczekiwano na wyniki testów.

Kolejne odpowiedzi ze szpitala

Szpital w Ostródzie18 dni potrzebował Prezes Zarządu Jacek Dudzin, by odpowiedzieć na 7 pytań. Cieszę się, że odpowiedź nadeszła, choć ze smutkiem stwierdzam, że nadal wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Wiadomo w końcu, ile testów wykonano pracownikom szpitala i jaka jest wysokość wsparcia finansowego dla ostródzkiego szpitala.

Szpital w Ostródzie otrzymał opaski życia od PZU

Opaska ŻyciaPięćdziesiąt opasek życia od PZU trafiło do Szpitala w Ostródzie. Elektroniczne urządzenia pomogą w opiece nad zakażonymi koronawirusem

Prezes szpitala odpowiedział - Taka sytuacja nie może mieć miejsca

Szpital w Ostródzie.Kolejna odpowiedź ze szpitala, niekompletna a miejscami nieprecyzyjna. Ponownie bez odpowiedzi na kilka ważnych pytań. Jest za to jasno wyrażone niezadowolenie z powodu zadawania pytań.

Nie wszystkie pytania doczekały się odpowiedzi.

Szpital w Ostródzie, oddział zakażnyPo publikacji o braku odpowiedzi ze szpitala coś drgnęło. W poniedziałek 20 kwietnia otrzymałem odpowiedzi na trzy wiadomości. Pozostałe sześć nadal pozostaje bez odpowiedzi. Czy zarządzający szpitalem próbują ukrywać prawdziwą sytuację w placówce?

Strażackie szkolenie w czasie epidemii

Strażackie szkolenie w czasie epidemiiCiągłe doskonalenie umiejętności zawodowych i dbałość o sprawność fizyczną to nierozłączne atrybuty strażackiego fachu. Pomimo ograniczonych możliwości przeprowadzania ćwiczeń i szkoleń, z uwagi na obowiązujący stan epidemii, na terenie kraju, strażacy z ostródzkiej Komendy Powiatowej PSP stale doskonalą swoje umiejętności zawodowe.

Co się dzieje w ostródzkim szpitalu?

Szpital w OstródzieStan wyposażenia i przestrzegania procedur w jednoimiennym szpitalu zakaźnym jest tematem istotnym z punktu widzenia pacjentów i mieszkańców. Szczególnie w dzisiejszej sytuacji. Docierają różne, czasami sprzeczne informacje na ten temat. Dlatego od 15 marca regularnie wysyłam pytania do ostródzkiego szpitala. Prezes Jacek Dudzin niestety nie ułatwia poznania prawdziwego stanu rzeczy.

Nowa normalność: etapy znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19

plakatOd 20 kwietnia zmienią się niektóre zasady bezpieczeństwa. Zakupy w sklepie zrobi w jednym czasie więcej osób, do lasu i parku wejdziemy w celach rekreacyjnych, a młodzież powyżej 13. roku życia będzie mogła poruszać się bez opieki osoby dorosłej. Podejmujemy ostrożne działania, których celem jest powrót do normalności Polaków, a także odmrożenie polskiej gospodarki. Proces ten będzie podzielony na etapy – tak, aby zachować maksimum bezpieczeństwa obywateli. Zależy nam, aby Polacy rozsądnie korzystali z nowych przepisów.

Wystarczyło zachować się przyzwoicie

Julian PawłowskiChoć odwołanie dyrektora Centrum Kultury w Ostródzie Juliana Pawłowskiego było przez burmistrza zapowiedziane, to nie wyobrażałem sobie, że zostanie zrealizowane. Uważałem, że nikt racjonalnie myślący tego nie dokona. Jakże się myliłem. To niestety wyraźny sygnał. Nie liczy się nic i nikt.

Wesołego Alleluja

Wesołych Świąt WielkanocnychZ okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, by po trudnym czasie epidemii ponownie móc spotkać się w gronie rodziny, przyjaciół i razem radować się z każdej wspólnie spędzonej chwili.

OstrodaOnline.pl{jcomments off}