fbpx

Ważne spotkanie Rady Osiedla Plebiscytowego w Ostródzie

Rada Osiedla Plebiscytowego w Ostródzie zaprasza mieszkańców na zebranie, które odbędzie się 12 stycznia 2016r. o godz. 18.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym przy ul. Plebiscytowej 50.

Tematem spotkania będzie:
1.    Informacja o utrudnieniach komunikacyjnych dla mieszkańców w związku z przebudową trasy S-7 w 2016 roku.
2.    Działania na rzecz modernizacji ul. Plebiscytowej.
3.    Sprawy różne.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele 3 samorządów, Starosta, Burmistrz i Wójt, radni oraz kierownictwo Budimexu i GDDKiA. Ze względu na ważność spraw liczymy na Państwa obecność.

                        Przewodniczący Rady Osiedla Plebiscytowego
                                                   Anna Monist

Sprawa musi być ważna skoro spotykają się przedstawiciele trzech samorządów oraz firmy Budimex i GDDKiA. Dlaczego nie zabiega się o podanie tej informacji w mediach?
Nie tak dawno też organizowano w takim gronie spotkania z mieszkańcami, lecz wtedy pod nazwą "konsultacje społeczne”.  Co z tego wynikło wszyscy pamiętamy. Wtedy też rozpowszechnianie informacji o terminie i godzinie spotkania było dla organizatora "nie lada wyzwaniem".
Informacja o wtorkowym spotkaniu jest dostępna w BIP od 7 stycznia w dziale Aktualności i informacje / Aktualności i informacje. Dopiero dziś po naszym telefonie pojawiła się też na stronie internetowej miasta. Poprzednie takie ogłoszenia pojawiały się w dziale Jednostki organizacyjne i pomocnicze. Jak widać w biuletynie panuje bałagan i chaos. Co informacja, to w innym miejscu.
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19