fbpx

Ścieżka rowerowa na ukończeniu

Ścieżka rowerowa wokół jeziora
Ścieżka rowerowa wokół jeziora
Długo oczekiwana przez rowerzystów ścieżka rowerowa wokół Jeziora Drwęckiego w Ostródzie staje się faktem. Pojawiły się znaki, barierki wraz z ławkami dla pieszych oraz stojaki dla rowerów.

Na razie oznaczony i wyposażony w dodatkowe elementy takie jak stojaki, ławki, oświetlenie i barierki został tylko odcinek od rzeki do plaży miejskiej. Odcinek od rzeki do przystani żeglarskich jeszcze czeka na dokończenie prac. Andrzej Konopka naczelnik Wydziału Inwestycji i Rozwoju Lokalnego w Urzędzie Miasta powiedział, że oznaczenie całości trasy wokół jeziora potrwa jeszcze około dwóch tygodni. Choć jak dodał na ostateczne zakończenie prac wykonawca ma czas do końca czerwca 2012 roku.

 Ścieżka rowerowa wokół jeziora  Ścieżka rowerowa wokół jeziora  Ścieżka rowerowa wokół jeziora
 Ścieżka rowerowa wokół jeziora  Ścieżka rowerowa wokół jeziora  Ścieżka rowerowa wokół jezioraPokaż Ścieżki rowerowe wokół J. Drwęckiego na większej mapie

Komentarze  
# hehJaś 2012-06-03 21:11
Aby na pewno wokół całej zatoki ? Od Drwęcy do Sowińskiego nie ma wydzielonej ścieżki rowerowej, chyba że znak ma wszystko załatwić. Ten próg i umieszczone na nim ławeczki kicz nad kicze, co to za płotki ? Może jeszcze donice na nich powiesić z kwiatami.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# co to ma byćorzeł 2012-06-03 21:45
ale zajefajne ławki na zdjęciu nr.4 ,będę tu z rodziną przysiadał.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19