fbpx

Konsultacje społeczne

W związku z prowadzonym postępowaniem zmierzającym do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na budowie drogi ekspresowej nr 7 na odcinku Miłomłyn-Olsztynek, realizowanego na terenie gmin: Olsztynek, Grunwald, Ostróda i Miłomłyn, informujemy, że 9 maja br. o godz. 12.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ostródzie, sala nr 21, odbędą się kolejne konsultacje społeczne w powyższej sprawie.
W wyniku uwag zgłoszonych na spotkaniu w dniu 2 kwietnia br. inwestor (Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Oddział w Olsztynie) w porozumieniu z projektantem, ponownie przeanalizowali przebieg proponowanych wariantów (I i II) drogi ekspresowej nr 7 w granicach administracyjnych miasta Ostródy.
W związku z powyższym, w uzgodnieniu z Warmińsko-Mazurskim Urzędem Wojewódzkim zapraszam na spotkanie w ww. terminie w celu omówienia proponowanych rozwiązań i ustosunkowania się do podjętych ustaleń w tym zakresie.

żródło Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Ostróda
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19