fbpx

ORF2005: Reggae Festiwal 2005 za nami

Twinkle Brothers - Ostróda Reggae Festiwal 2005
Twinkle Brothers - Ostróda Reggae Festiwal 2005
Trzy dni festiwalu, 40 wykonawców, 70 godzin muzyki, blisko 4,5 tys. fanów i mnóstwo pozytywnej energii. Tak w wielkim skrócie można podsumować Ostróda Reggae Festiwal 2005. "Kilka miesięcy przygotowań wiele pracy i 3 dni wspaniałej zabawy, było warto." powiedział Piotr Kolaj z Positive Music Promotion, organizatora festiwalu.


Tegoroczna edycja była świetnie przygotowana. Pola namiotowe, profesjonalna ochrona, dobry sprzęt i logistyka.
-"Chcieliśmy, aby ten festiwal był lepszy od poprzedniego. Zależało nam na dobrej atmosferze i spokoju. Wszystko wskazuje, że sprostaliśmy temu wyzwaniu. Podczas festiwalu nie było żadnych przykrych incydentów. Policja i pogotowie nie zanotowały dodatkowych zgłoszeń związanych z festiwalem. To duży sukces organizacyjny."
-"Otrzymujemy mnóstwo pozytywnych opinii po festiwalu, ludzie piszą, że bardzo im się podobało Jest to miłe i mobilizuje nas jako organizatorów do jeszcze lepszego działania." - dodaje Piotr.
-"Festiwal Reggae to świetna impreza, którą warto promować. Miasto dzięki niej może zmienić swój wizerunek na Polską czy nawet europejską stolicę Reggae. Tak duża liczba przyjezdnych fanów powoduje, że dobra opinia o festiwalu jak i mieście trafia w niemal każdy zakątek kraju. Rewelacyjna promocja. Nic dodać nic ująć." - powiedział Artur Munje z Biura Promocji Miasta.
-"Miasto silnie wspierało organizację festiwalu od samego początku, ponieważ warto wspierać dobra markę, jaką jest niewątpliwie Ostróda Reggae Festiwal" - dodaje Artur.

Bakshish - Ostróda Reggae Festiwal 2005
Bakshish - Ostróda Reggae Festiwal 2005
Rzeczywiście atmosfera na festiwalu była doskonała. Osoby z którymi rozmawialiśmy doceniały ogromną prace służb czuwających nad bezpieczeństwem i porządkiem. Spokojne było nie tylko w miasteczku festiwalowym, ale również na mieście. Co chwilę można było spotkać bardzo spokojnych i uśmiechniętych ludzi z charakterystyczną opaską na nadgarstku. Mimo deszczu w piątek i w sobotę fani bawili się doskonale. W niedzielę zrobiło się bardzo ciepło i słonecznie. Można powiedzieć, że w niedzielę odbył się największy piknik w mieście. Ludzie leżeli na trawie rozmawiali, grali, śpiewali i słuchali muzyki płynącej z głośników. Atmosfera była iście rodzinna. Wieczorne koncerty Daab, Bakshish i Twinkle Brothers niesamowicie rozkręciły publiczność.

koncert-duberman_400.jpg

- "A co za rok? Na pewno trzecia edycja festiwalu. Będzie lepiej, bo taka jest kolej rzeczy. O szczegółach trudno dziś mówić. Mądrzejsi o tegoroczne doświadczenia wiemy, co poprawić, będziemy szukać nowych pomysłów, ale na to jeszcze przyjdzie czas." - powiedział Piotr Kolaj.
Do zobaczenia za rok na Ostróda Reggae Festiwal 2006.

Zobacz również:
www.reggae.ostroda.pl
Reggae w obiektywie

Komentarze  
# banitez 2005-08-19 00:41
Niesamowita impreza! Tyle już wszędzie powiedziano, tyle się nachwalono - I BARDZO DOBRZE! Szczerze życzę Piotrowi i spółce dalszych sukcesów! Pozdrawiam
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# dusicielzbombaju 2005-08-22 21:22
cóż.szkoda że reggae festiwal trwa tylko trzy dni.świetna impreza z pozytywną i energetyczną wibracją.pozdrawiam serdecznie wszystkich,którzy przyczynili się do powstania tego niesamowitego wydarzenia.do zobaczenia za rok.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Beata_41 2005-08-24 16:45
Jestem szczesliwa,ze moglam na ten czas wyjechac z miasta.Dusiciel,,, twierdzac po takim niczku jest jeszcze mlody i zniosł to pozytywnie.Słyszałam,ze to było nie dowytrzymania dla tych którzy rano wstawali do pracy.W miescie pełnym bezrobocia nikt nie zwraca uwagi na tych co jeszcze pracują.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# grrrrrrrrrrrszogunek 2005-08-25 00:59
W mieście pełnym bezrobocia nikt nie zwraca uwagi na to, jak młodzież może pozytywnie wykorzystać swój wolny czas! Każdy czepia się do dzieciaków, nie podoba wam się jak piją piwo na molo bo strach przejść!!! Również nie podoba wam się jak zamykają nas na 3 dni w koszarach i zapominamy o tych zdrętwiałych, pesymistycznie nastawionych do życia starych capów których pełno łajdaczy się po ulicach naszego miasta.Tacy potrafia tylko krytykować. Mi osobiście żal takich ludzi bo tracą sens życia! Gorące pozdrowienia dla dojrzałego pana który odwiedził nas w niedzielę bo jak stwierdził "musił tu przyjść i kupić sobie bilet na jeden dzień"! :-) Dla takich ludzi szacunek, dla reszty : możecie pocałować mnie gdzieś :]
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Beatka wyp... na odludzie!!!mała. 2005-08-25 01:29
Do Beata_41 - kobieto szkoda mi ciebie!!! aż krew mi się gotuje jak czytam co piszesz, przebrała się miarka!!! mam ochotę cie zbluzgać ale kultura osobista mnie powstrzymuje. Po 1 - co za zgorzkniała i zmęczona życiem osoba z ciebie? ok.99% twoich wpisów jest "na nie" wszystko ci się nie podoba i przeszkadza (obejrzyj sobie swoje wpisy) może po prostu zazdrościsz innym szczęścia?.... Po 2 - jeśli chcesz wiedzieć to Ostróda jako "miasto bezrobocia" jak piszesz zarobiła bardzo dużo na tym festiwalu. Po 3 - całe szczęście, ze impreza była płatna bo przynajmniej się na niej nie pojawiłaś ty i inni tobie podobni - nie był to spęd była i dzięki temu było bezpiecznie. Po 4 - jak ci przeszkadzają ludzie to wyjedź sobie do jakiejś puszczy, będziesz miała spokój i się wyśpisz. Po 5 - nie przypominam sobie żeby się pracowało w niedzielę i święta a nawet jeśli to jak się ktoś raz na rok nie wyśpi to nie umrze!!! Po 6 - jeśli ciebie nie było w tym czasie w miescie to jakim prawem sie na ten temat wypowiadasz? troche przyzwoitosci kobieto!!! po 7 - ... mogłabym tak wyliczać ale szkoda mi czasu. Chętnie bym cie spotkała na ulicy i przemówiła trochę do rozumu. Niestety nie wiem kto ukrywa się pod tym nickiem P.S. Pozdrowienia i podziękowania dla wszystkich zadowolonych z życia ludzi, którzy mają jakikolwiek zwiazek (organizacja, występ,obecność,ochrona itp) z Ostróda Reggae Festiwal!!! Do zobaczenia za rok :-))))))))))))))
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Zgniłe skneryktosik 2005-08-25 02:00
Ludzie! Nie ma co się dziwić Beacie_41 i innym podobnie myślącym sknerom, bo przecież Reggae Festival to jedyna pożądna PŁATNA impreza. I bardzo dobrze. Żygać mi się chce po takich typowo darmowych niby imprezkach, gdzie zbiera sie same buractwo. A czemu? Bo za darmo. Starsi ludzie no posłuchać muzyki no ale przecież juz tu nie przeszkadza że sie do pracy nie wyśpią, młodzi przychodzą bo okazja sie napić i cos odwalić. Ostatnio właśnie na RMF wychodząc z Tojtoja prawie bym dostała w głowę butelką, bo komuś się nudziło i ot tak sobie pewnie rzucił. I właśnie dlatego Wielkie Dzieki dla Reggae festiwal, gdzie nie zbiera sie buractwa i skner, którzy czychają na darmoche i wogóle uwielbiam tą muzyczke :-) i ludzi, którzy byli obecni na festivalu, bo byli bardzo w porządku, nikt niczym nie rzucał, a policja i pogotowie przez te 3 zajebiste dni mieli spokój. Ach, i bardzo szkoda że ci ludzie juz wyjechali, bo ja musze wrócić do monotonnego przyglądania sie tych beznadziejnych ryjów chodzących po Ostródzie. Jeb... sknery!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Aaaa i jeszcze jedno...ktosik 2005-08-25 02:11
Myślę, że pracownicy sklepów nie narzekali na niewyspanie sie JAK WY, ponieważ więcej zarobili w ciągu tych 3 powtarzam zajebistych dni (nawet więcej, bo już sie pozytywnie nastawionych zjeżdżało od środy) od ludzi niż od was SKNERY chodzących po mieście niby robiąc zakupy a oglądając wystawy przez niecały rok. Wy tylko narzekacie, idźcie wy wszyscy w piz...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ???Beata_41 2005-08-25 19:26
Nareszcie pojdziecie do szkoły i przestanie Wam sie w tych głowach pierd.....Nie macie zadnych obowiazkow..tylko zabawa,cpanie i picie.Tak wyglada teraz wasze zycie.Za kilka lat pomyslicie inaczej.Teraz korzystajcie z zycia tylko z rozumem,bo to my dorosli odpowiadamy za wasze czyny.Mała,,,a Ty sie lecz dzieciaku.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# dusicielzbombaju 2005-08-25 19:32
kim jesteś beato,że tak bardzo opornie i beznadziejnie podchodzisz do życia? i wiesz co? ja naprawdę ciężko pracuję i tym bardziej mocno się cieszę jeżeli raz w roku mogę spotkać w jednym miejscu tyle pozytywnych i uśmiechniętych buziaków,którzy potrafią wnieść do ostródy mnóstwo pozytywnych wibracji.a ty skoro jesteś ślepa,tkwij sobie dalej w przekonaniu że wszystko jest do (...)-bo ty też pewnie jesteś do (...).jeszcze raz pozdrawiam gorąco wszystkich dreadrastamanów.moc jest z nami :-).
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# dusicielzbombaju 2005-08-25 19:51
jeszcze jedna dobra rada dla nietolerancyjnej i ćwierinteligentnej beaty.psycholog może w tym wypadku coś pomóc,bo mi to wygląda na schizofermię maniakalno-prześladowczą, a z tym nie ma żartów.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# sama się leczmała. 2005-08-25 19:56
Jakbyś chciała wiedzieć wcale nie idę teraz do szkoły i pracowałam już w swoim życiu. A co do wieku to przekrój był bardzo duży - od małych dzieci po nawet osoby starsze (widać to w galeriach na wielu stronach) zresztą co tu gadać i udowadniać, cały czas piszesz o tym samym i wiesz swoje choć CIE NIE BYŁO!!! zrób coś sama to nie będzie bezrobocia!!! wiesz ilu ludzi pracowało przy festiwalu? gów.. wiesz! I dzieciakiem to chyba jesteś ty, tak wynika z twoich wypowiedzi. Sama się lecz, widocznie nie potrafiłaś sobie życia ułożyć i swoje frustracje wylewasz na innych. Biedna kobieto wszystko jest dla ciebie takie złe... Zmień coś a nie czepiasz się innych! Cała Polska chwali nasz festiwal w różnego rodzaju mediach ale ty i tak wiesz swoje... I nie obrażaj ludzi, może sama w domu ćpasz!!! żal mi ciebie, szczerze!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# popieram dusicielamała. 2005-08-25 19:59
i jeszcze jedno - ty masz chyba tylko jeden obowiązek beato - siedzenie na ostrodaonline i czychanie co by tu znowu złego na kogoś napisać! naprawdę ciekawe zajęcie...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# wstydź sie Beatastefan 2005-08-25 20:08
Beata jak możesz pisać takie rzeczy, jestem dorosłą osobą i lubię spokój ale nie do przesady! Zmień swoje nastawienie i nie używaj argumentów że młodzi to tylko piją i ćpają a zero obowiązków. Chyba sama w to nie wierzysz. Każdy Twój komentarz to kolejna kompromitacja. Muszę przyznać, że rzeczywiście przy wielu tematach dajesz negatywne komentarze bez konstruktywnej krytyki co zauważyli inni Internauci. Zamiast się zacietrzewiać i stać przy swoim warto przyznać się, że po prostu nie ma się racji. Pozdrawiam! Stefan
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# łoooooo ludzieszogunek 2005-08-25 20:23
Pójdziemy wkrótce do szkoły?? hihi...kiedy to było :] Droga Beatko my już dawno ukończyliśmy szkoły, takie życie...Trzeba jednak być duchem młodym i właśnie: korzystać z życia!!!! A co do Twojego spojrzenia na dzisiejszą młodzież (zabawa, chlanie, ćpanie) to przykre...Dzieciaki pracują przez 9 miesięcy na to by móc w wakacje się bawić, a że wypiją sobie przy tym 3 piwka to od razu "chlanie"...Poza tym mało było dzieciaków na festivalu, dominowała tam raczej dojrzała młodzież :-) I tak było super i ludziom żal dupę ściska, że nie potrafią się tak bawić!!! Pozdrawiam sąsiadkę małą. - już ja ją wyleczę hahaha. My zawsze będziemy młode!!! I co roku będziemy bawić się na tym festivalu!!! A zamulaczom proponuję spojrzeć optymistyczniej na to co się dzieje w tych dniach w naszym miasteczku! Moja ciotka z Niemczech była w siódmym niebie widząc taką młodzież na ulicach Ostródy. Wszyscy banany na ryju i plastikowe butelki w ręku :-))))
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Jeszcze jedno pytanko do beatymała. 2005-08-25 20:26
dlaczego jak sa DARMOWE imprezy nie piszesz komentarzy że ludzie ćpają i piją? ...może dlatego że sama wtedy jesteś tak schlana, że cie do domu prowadzą?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# kukluxklankukluxklan 2005-08-28 12:21
Darmowe imprezy też maja swoje plusy. Byłem na koncercie de mono i myslowitz i ludzie bawili sie fajnie, były całe rodziny, dorośli i dzieci z balonikami.
Oczywiście reggae festival to zupełnie inna bajka. Takie imprezy zawsze sa płatne, tak jest wszędzie.
Beata jak zwykle przasadza, ale mi juz sie mdło robi od zachwytów nad ta imprezą. Prawda jest taka, że faktycznie sporo sie tam piło, paliło marychy, taka jest młodzież. W każdym akademiku w Polsce jest kilku dilerów narkotyków i handlarzy spirytusem z przemytu.
Takie czasy.
Pamietaj Beata, że palenie marychy nie wywołuje agresji, ci ludzie są potulni jak baranki. Wyrosna z tego i wtedy okaże się czy w przyszłości swoje dzieci będą puszczać na tego typu imprezy.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Taka Ostróda...ktosik 2005-08-29 17:09
Kuklux, w tym co piszesz jest troche racji, ale chodzi o fakt, ze beata nie będąc w ostródzie pisze negatywne komentarze na temat festivalu bo co, usłyszała od kogoś? Wiesz, ja nie rozumiem takich ludzi, którzy jęczą na coś co odbywa sie tylko przez 3 dniu w ciągu całego roku. To jest bardzo mało. Zamiast cieszyc się że w naszym mieście odbywał się największy w Polsce festival, że mówiono o nim w telewizji, ze o naszym mieście bębniono w całym kraju, to nie, im nic sie nie podoba. Zero otwarcia na cos nowego, zero akceptacji. Dziwne to jest i jest mi szkoda że tacy niektórzy są. Przeciez Ostróda to nie budynki, ulice czy samochody. Ostróde tworzą ludzie mieszkający w niej, no i własnie widać jakie jest to nasze miasto. Ej, co mam powiedzieć człowiekowi, który przyjechał z końca Polski, wiedząc ze jestem z Ostródy mowi " Zazdroszcze ci że mieszkasz w takim mieście, napewno jesteś szczęśliwa". Oh jasne, bardzo. Spuszczam głowe i niewiem co odpowiedzieć, bo jest mi głupio, a może nawet wstyd. I zapewnie kiedy tylko będę miala okazję wyjechać stąd, zrobie to z przyjemnością, bo tu nie ma szans na normalne życie. Będe odwiedzać rodzinkę od czasu do czasu, no i oczywiście na kolejne festivale będę przyjeżdzać i z chęcią będę sie na nie niewysypiać :-).
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# kukluxklankukluxklan 2005-08-29 20:27
Olsztyn to też prowincja,ale tam jest młodziez akademicka, duzo ludzi ma wyższe wykształcenie no i są po prostu na poziomie. Tego właśnie brak w Ostródzie. Nie chce się zagłębiać w ten temat bo zaraz mnie ktoś zaatakuje. Trochę się to zmienia w wakacje, bo sa turyści z całej polski ale przez 10 miesięcy dominują rzeźnicy z morlin, bezrobotni, młode mamusie które siedzą na wychowawczym i mysla tylko o tym co załozyc na siebie by zwrócic uwagę ewentualnie kiedy skoczyc na solarium, emeryci i rencisci i reszta której nie wymieniłem.
Ostróda to ładne miasto ale to prowincja zaludniona w 60% przez zwykłą hołotę. Już w okolicznych wioskach mieszkają życzliwsi ludzie, z wyjątkiem upadłych pegeerów.
Jedyna szansa w młodziezy że zastąpi to społeczeństwo modernistycznym podejsciem do zycia.
Tak, tyle mam do powiedzenia. To przykre ale prawdziwe. Powiedziałem to najdelikatniej jak tylko sie dało.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# :Dktosik 2005-08-30 01:31
kuklux, czytając twój ostatni komentarz zrobił mi się zajebisty rogalik na ryjku, hehe. Jesteś spoko i dobrze piszesz. Pozdro.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# kuklux....Beata_41 2005-08-30 03:07
Sory ze juz Ci tak przeszkadzam,Nie jestem emerytka,ani tez mloda mamusia.Moje corki sa juz dorosle i wiem jak wyglada zycie mlodziezy.Jestem z nich dumna.Ale nie odstawiaj nas jeszcze do lamusa,,,tez chcemy wyjsc na spacer.I ja rowniez jestem dumna z naszego miasta bo nie widzialam ładniejszego w całej polsce.Imprezy tez sa wspaniale,,,,a ze nie lubie rege to nie znaczy ze nie mam prawa glosu.Pozdrawiam
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# hmm...mała. 2005-08-30 12:33
No cóż, w pewnym sensie kuklux ma rację. Jestem w Ostródzie praktycznie na wakacje, potem to raz na miesiąc więc nie mogę się za bardzo wypowiedzieć na temat "jak tu jest". Ale żeby nie było, że jest aż tak źle to jest i u nas młodzież akademicka na miejscu - sporo osób z UWM dojeżdża do Olsztyna, albo wraca do domu na weekend - ci, których znam do buractwa nie należą :-) Beata - nie o to chodzi, że nie masz głosu bo nie podoba ci się reggae. Sama dobrze wiesz, że nie o tym były twoje komentarze - przynajmniej ja ich tak nie odebrałam. Nie chcę rozpoczynać rozmowy o tym na nowo bo dla mnie to po prostu bez sensu. Chodzi o coś więcej niż ta muzyka, czego nie sposób nazwać. Wczoraj byłam na dyskusje.pl i aż płakać mi się chciało, kiedy czytałam, że "Ostróda to najpiękniejsze miejsce na świecie!!!", fajnie, że chociaż dla innych przez te kilka dni.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ochhhhhhhszogunek 2005-08-30 13:31
Mi też łezka zakręciła się w oku jak to czytałam...Jak oni przeżywają nasze jeziorka???? :-)))) Ale koniec na dziś...mała.!Zbieraj się!Idziemy na plażę :-)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ???Beata_41 2005-08-30 13:36
Może ostroda nie jest najpiekniejsza na swiecie,,bo poznalam swiat i sa wspanialsze miejsca.Znam równiez duzo miast w Polsce bo ciagle podrozuje i uwierz mi na słowo,,,nasze miasto jest naprawde bardzo zadbane i kolorowe.Mamy sie czym pochwalic.Goszcze u siebie ludzi z roznych miast Polski i nie tylko i wszyscy sa pełni podziwu dla ostrody.Jestem szczesliwa ze mieszkam w tym miescie.Pozdrawiam
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ...ktosik 2005-08-31 11:59
Dobrze, ale tu nie chodzi czy Ostróda jest kolorowa czy czarno biała tylko jacy ludzie w niej mieszkają. Jeżeli chodzi o wygląd nasze miasto jest spoko, a nie wszyscy ludzie sa w porządku. A żeby wszyscy byli, to wiadomo że się nie da. Wracam do tego, że przez trzy noce ktoś tam się nie mógł wyspać i pisze komentarz o tym. Ja z kolei nie lubie Disco Polo, które już dłużej niż festival Reggae się odbywa u nas, i ja nie narzekam, że co oni tu puszczają w tej Ostródzie i że się niewyspałam czy coś tam, bo akurat mieszkam koło stadionu. Zresztą jeszcze pare lat temu większość imprez odbywała się właśnie na stadionie, a nie jak teraz na Białych Koszarach. A tymbardziej nie pisze żadnych negatywnych kometarzy, a twój Beato akurat mnie się nie spodobał. Może nawet nie to, co pisałaś, ale że wogóle go napisałas. Przecież to tylko trzy dni w roku. A i nie mów że znasz młodzież na podstawie swoich córek, bo naprawdę jest wiele rodzaji tej młodzieży. Ja sama czasami sie dziwie, że ktoś z kimś rozmawiam, jest jeszcze bardziej inny niz do tej pory różnych rodzaji niech będzie osobowości znałam. Pozdrawiam wszystkich komentatorów :-).
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ???Beata_41 2005-08-31 21:59
Czy wy nie umiecie napisac nic ciekawszego jak tylko ciagle krytykowac innych??Wydajcie swoja opinie czy wam sie cos podoba czy nie.Ciagle tylko jakies teksty na temat tego co inni pisza.Kazdy powinien napisac komentarz do danego tematu a nie do tego co pisza inny.Czy juz w tym miescie nie mozna sie wypowiedzic czy cos i sie podoba czy nie??bo zaraz afere rozbicie.beznadzieja.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# zastanów się...pmp 2005-08-31 22:57
zastanów sie nad tym co ty uprawiasz na tym forum...pomyśl zanim coś napiszesz...przeczytałem wszystkie twoje wypowiedzi po kolei i wiesz co z tego wyszło???paszkwil w pełnej krasie...pozdrawiam
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ....ktosik 2005-08-31 22:58
Ja nie robie żadnych afer. Sama pierwsza skrytowałas w jakiś sposób festival swoim pierwszym komentarzem, a potem innych nazwałaś cpunami i pijakami. Przepraszam, ja cie nie wyzywałam. Ja pisałam komentarze, nie krytykuje, ale pisze co myśle. O disco polo napisałam dla przykładu. No a wiadomo jest tak, że każdy bedzie pisał swoje i bedzie przy tym sie trzymał. No i hehe wygląda na to że tu nikt nikogo nie rozumie :P, każdy swoje. Dobra spokój już, bo to sie nie skończy. Pa.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# pmpBeata_41 2005-08-31 23:09
Nie masz nic lepszego do roboty jak szpiegowanie co kto napisal???zajmij sie sobą i wez sie odp,, bo juz mam tego dosc.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# hehehepmp 2005-08-31 23:16
beatko, wiedziałem, chłopa ci potrzeba:-):-):-)a tak na poważnie, nie prowokuj to nie będziesz potepiona...i tak zostałaś potraktowana delikatnie...wszystkie twoje wypowiedzi na temat reggae opierają się na: słyszałam, podobno, nie było mnie ale,itp...naprawdę wyluzuj
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# łooojktosik 2005-09-01 00:21
Masz dość? To po co czytasz komentarze i piszesz swoje. Widze właśnie że sama siedzisz i szpiegujesz co kto pisze, a potem odpowiadzasz na to. Pewnie dlatego że ci glupio, że każdy kto tu coś pisze, pisze jak jest naprawde. Niepodoba się, nie czytaj. Nie podoba ci sie reggae, spoko, już wiemy. I starczy, nie musisz więcej już nic pisać. Ja ci bynajmniej nie każe. Jak napisał PMP, sama prowokujesz, a potem piszesz, że my sie czepiamy czy coś. Widać już jestes w takim wieku, gdzie się ciągle narzeka. Znajdz właśnie sobie forum dla ludzi w twoim wieku, tam na pewno każdy będzie myślał tak jak ty. Nas zostaw, przecież jesteśmy młodzież, która, jak sama napisałaś, bawi się, ćpa, chleje i nic nie robi. Gdzie jesteś w ogromnym błędzie.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# hmmm czegos tu nie rozumiem ;]f1do 2005-09-01 15:48
czemu sie tak doczepiliscie beaty czy jak jej tam ... kazdy ma mozliwosc wypowiedzi i napisania swojego zdania ... a wiekszosc ludzi zamiast pisac jak tam bylo ... czy fajnie czy nie to pisze beata wypier ... stara taka nie taka ... sami jednak chcecie zeby was tolerowac ... nie gapic sie na dredy np itd ... pokazujecie tu tylko jacy z was rastammani ;] moim zdaniem jak najwiecej takich imprez i nie tylko reggae ... bawmy sie cieszmy zyciem (ale gornolotne slowa ;] ) nie wszystkim to przeciez musi sie podobac i fajnie byloby to uszanowac a nie wypier ... nom ale pewnie zaraz mi sie dostanie ze jestem stary kapec ;] mam 27 lat jakby cus :P przemyslcie to ... nie jestem fanem beaty tylko glosno mysle pozdroofka
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# a i jeszcze jedno ...f1do 2005-09-01 15:51
komentarze sa po to zeby je czytac i pisac swoje zdanie ... jesli myslisz inaczej zagadaj z autorem sajtu i zostan cenzorem :-) pozdro dla jacka :-) moge zostac cenzorem :D ???
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# .....Beata_41 2005-09-01 18:11
Dzieki f1,,,ze mnie nie krytykujesz.Tyle zamieszania o rege.Pozdrawiam Cie.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# fido, nie przesadzaj...pmp 2005-09-01 20:35
to dla ciebie f1do, abyś mógł uważnie poczytać o co chodzi twojej idolce:-):-):-)

1.Witam.To juz sie mozna zalamac:sad:(.Mieszkam za sciana koszar i jesli znow mam sluchac przez trzy dni i noce tego walenia to płakac mi sie chce.Mam male dziecko i nie wyobrazam sobie tego jesli to bedzie tak samo jak rok temu.No i ta cena biletow,jak na nasze bezrobocie to chyba niemozliwe do kupienia.Mam nadzieje tylko,ze policja i straz miejska beda pilnowac porzadku,bo to co było po Disco Polo to był szok.Pozdrawiam

2.Odnosze wrazenie,ze cyferka 41 przy niczku kogos zmylila.Jestem młoda,ale nie Tobie bede sie z tego tłumaczyła.Nacpaj sie i biegnij na Rege.

3.Twoje marzenia sie nie spelniaja bo jestem męzatka,wiec przestan juz marzyc.Ok koncze te dyskusje bo to nie miejsce na to.Pozdrawiam i zycze wszystkim milej i wspaniałej zabawy na Rege.

4.Nareszcie pojdziecie do szkoły i przestanie Wam sie w tych głowach pierd.....Nie macie zadnych obowiazkow..tylko zabawa,cpanie i picie.Tak wyglada teraz wasze zycie.Za kilka lat pomyslicie inaczej.Teraz korzystajcie z zycia tylko z rozumem,bo to my dorosli odpowiadamy za wasze czyny.Mała,,,a Ty sie lecz dzieciaku.

5.Sory ze juz Ci tak przeszkadzam,Nie jestem emerytka,ani tez mloda mamusia.Moje corki sa juz dorosle i wiem jak wyglada zycie mlodziezy.Jestem z nich dumna.Ale nie odstawiaj nas jeszcze do lamusa,,,tez chcemy wyjsc na spacer.I ja rowniez jestem dumna z naszego miasta bo nie widzialam ładniejszego w całej polsce.Imprezy tez sa wspaniale,,,,a ze nie lubie rege to nie znaczy ze nie mam prawa glosu.Pozdrawiam

TO ILE ONA MA W KOŃCU LAT I ILE MAJA JEJ DZIECI???ZRESZTĄ PYTAŃ JEST WIĘCEJ ALE ODPUSZCZĘ...POWODZENIA PANI BEATO!!!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# PMP - rewelacja!!!ktosik 2005-09-01 21:06
PMP dobre, hehe. Raz pisze że ma małe dziecko, raz że rozumie młodzież bo ma córki. Buhaha, ta kobieta coś tu wkręca. Jak napisała " Tyle zamieszania o rege". I może to my je robimy? HA, bardzo śmieszne. Normalnie nie moge z tej kobity. Przeżyw że niby ma małe dziecko. Szkoda że takie imprezy co tydzień sie nie odbywają w koszarach, bys nie mogła spać. Dwa - nie poruwnój Disco Polo do reggae, gdzie nie potrzebna była interwencja policji, ani pomoc sanitariuszy z powodu jakiegoś wypadku. Boże, jak ja czytam te komentarze Beaty, śmiać mnie się chce ze głowa boli. Raz pisze tak, a za chwile tak. PMP, bardzo dobrze że pokazałeś jej inne komentarze, które były gdzie indziej, bo wiedzialam, że gdzies jeszcz coś pisała, ale nie czytałam ich wcześniej. Ej właśnie, ile ona ma lat, raz młoda jest, bo ma małe dziecko, raz starsza, bo pisze że ma dorosłe córki. Beata wydało sie. Kantujesz że szok. Nie możesz poprostu w spokoju przeżyż Reggae festiwalu. Pieprzysz że mamy coś do ciebie, a wyzywasz nas od ćpunów i pijaków. Widać ze na swój niewiem już jaki wiek jesteś baaardzo mądra. Gratuluję! Zastanów się prosze nad sobą samą kim ty jesteś, a nie nam pupki nasze zawracasz.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# pmpBeata_41 2005-09-01 21:07
Hmm i kto tu sie nudzi??zadales sobie wiele trudu,,ale (...) lubia sie tak zabawiac.Mam male dziecko w domu,,ale czy ja napisalam ze to jest moje dziecko??.Czy 41 lat to juz starosc??bo ja uwazam ze nie.Acha i zebys nie napisal ze juz jestem babcia skoro mam dorosle corki i male dziecko w domu to do twojej wiadomosci jest to moj siostrzeniec.A tak naprawde o co Ci chodzi??
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# f1doktosik 2005-09-01 21:16
Tu nie chodzi o to, że od Beaty wymagam tolerancji wobec mnie samej. Mnie chodzi o toleranjce imprezy samej w sobie, a nie ludzi w dredach, czy jakoś tak ubranych. Pisałes ze cytuję " nie wszystkim to przeciez musi sie podobac i fajnie byloby to uszanowac ". Beacie to sie nie podoba i widać że tego nie uszanowała. Takie gadanie o niewiem co, o TYLKO 3 dniową impreze, raz w roku. Wlaśnie tego nie toleruje ta kobietka, co dla mnie jest dziwne. Większośc imprez w Ostródzie jest takich, których nie lubie, ale ja to szanuje, bo inni na to chodzą. I jest ich przez całe wakacje kilka w tym TYLKO RAZ reggae festival, do którego akurat musiała sie przyczepić. No ale porpostu daje mi to do myślenia, że Beata nie jest tak mądra i WYROZUMIAŁA jak ja. I to widać gołym okiem.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ???pmp 2005-09-01 21:18
nazwałaś mnie idiotą???naprawdę ze względu na szacunek dla tego portalu pominę to milczeniem...a w kwestii o co mi chodzi, to chodzi mi o to abyś nie tworzyła fałszywego obrazu o pewnej inicjatywie, jeśli nie masz o tym zielonego pojęcia...koniec
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# hektosik 2005-09-01 21:19
A za rok pewnie napiszesz że wszystkie ostródzkie dzieci pilnujesz i też będziesz psioczyć na festival reggae.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ..ktosik 2005-09-01 21:26
Adnotacja do tekstu Beaty "No i ta cena biletow,jak na nasze bezrobocie to chyba niemozliwe do kupienia.Mam nadzieje tylko,ze policja i straz miejska beda pilnowac porzadku,bo to co było po Disco Polo to był szok". Piersze - impra raz na rok, każdy zdoła sobie uzbierać pieniążki. 2 - Co sie dzialo po Disco polo tak? To nie wina organizatorów, to ludzie z Ostródy i pobliskich wiosek na to sie zjechali. Na reggae ludu z całej Polski i nic się nie stało.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ...............dusicielzbombaju 2005-09-01 21:30
chyba się w końcu zapętliłaś beata w tym co opowiadasz w twoich komentarzach.nie wiem czy ty wogóle je czytasz czy tylko wypisujesz to co ci ślina na język przyniesie.powiem jedno.serdecznie współczuję twoim dzieciom (jeżeli wogóle je masz) że muszą mieszkać z takim dziwakiem.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# .....zizia 2005-09-01 21:34
Odnosze wrazenie ze to WY jestescie dziwakami.Rege to juz historia a wy szukacie sensacji.Wezcie sie za cos lepszego niz ublizanie innym.I takich mamy wlasnie ludzi w ostrodzie.Beznadziejnie glupich.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ??ktosik 2005-09-01 21:42
skoro reggae historia, to co jest na czasie napisz. hip hop? jakis dance? techno? dicho polo?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# .......................dusicielzbombaju 2005-09-01 21:57
zizi czy ty wiesz kto rozpoczął te wszystkie przepychanki?chyba nie. więc proszę abyś przeczytała wszystkie komentarze i dopiero potem się wypowiadała.a moż e ty po prostu jesteś córką beaty-wcale bym się nie żdziwił :-).a jeżeli uważasz że ta młodzież która bawiła się na festiwalu jest nic nie wart,to ile jest warta twoja osoba?może pochwalisz się z nami swoimi dokonaniami,wyczynami i osiągnięciami.mówiąc w ten sposób obrażasz nie tylko mnie,ale i innych młodychludzi.ja przynajmniej poza tym że lubię mądrą i uśmiechniętą młodzież,także stram się organizować pomoc dla biednych dzieciaków nie tylko w polsce,taką mam akurat pracę i jestem z niej dumny,więc nie mów że ludzie którzy myślą inaczej od ciebie są nic nie warci,bo to nie fair.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Beatooooooo!!!!ktosik 2005-09-01 22:12
Słuchaj, z twojego jednego komentazra wyczytałam, że (cytuje twoja słowa); " To juz sie mozna zalamac:sad:(.Mieszkam za sciana koszar i jesli znow mam sluchac przez trzy dni bla bla bla". A teraz slowa z innego komentarza nie na temat reggae "Na byłym cmentarzu stoi obiecnie blok w ktorym mieszkam i bla bla bla". Jest to twoj komentarz do tematu o cmentarzu na Czarneckiego, ktorego maja nie likwidowac. Ej to gdzie przepraszam w koncu mieszkasz? Bo nie pamietam czy koło koszar byl jakiś cmentarz na ktorym czy po którym wybudowano jakieś bloki. Hmm, w grobach to napewno by sie przekręcali od tego reggae. To jak to w końcu??? Przed festivalem piszesz "trzy dni i noce tego walenia to płakac mi sie chce.Mam male dziecko i nie wyobrazam sobie tego jesli to bedzie tak samo jak rok temu". Potem po piszesz "Jestem szczesliwa,ze moglam na ten czas wyjechac z miasta" No i zaczyna sie psioczenie. Oj, same kanty.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ktosikzizia 2005-09-01 22:35
czy Ty napewno nie ucieklas z domu wariatow??czytalam tu tez inne komentarze,ze byl syf,ze brudasow bylo pelno na miescie,ale ty tego nie skomentowas??chora jestes i sie lecz.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# To nie są komentarzeredakcja 2005-09-01 22:37
To już nie komentarze a regularna pyskówka. Proszę to zakończyć lub przenieść się na forum. Tylko proszę nie zapominać, że na forum kultura też jest wymagana.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# redakcjazizia 2005-09-01 23:28
szkoda ze redakcja wczesniej nie zwrocila uwagi jak tą kobiete wyzywano i ublizano jej,,ale lepiej pozno niz wcale.Pozdrawiam
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# kukluxklankukluxklan 2005-09-02 00:40
zuzia rżnie głupa albo to jedna i ta sama osoba.
Olac to.
Już pisałem ile tłuków mieszka w tym miescie.
Zdajecie sobie sprawę że mieszkacie w miescie gdzie cep cepa cepem pogania?
Jeden pan zarabia na hazardzie inny ma fajna knajpe i kombinuje, a tamten pan to pewnie ma kontakty z mafiią pruszkowską ;-)
Takie gadki słyszy sie w ostródzkich lokalach / pubach. Temat nr1!!!

Dlatego wolę wyjeżdżać kiedy tylko mam okazję i spotykac się z ludźmi którzy potrafią rozmawiać o banałach bez pierdzielenia o (...) maryni. Mdło jest .
Acha, reggae jest potrzebne w sumie, bo zawsze to jakis bodziec rozwojowy dla tego rzeźnicko-bezrobotno-pros tackiego miasteczka.
A miasteczko fajne jest, ale budynki.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# fan Beaty :)f1do 2005-09-02 01:03
ale jakie to ma znaczenie ile ona ma lat i jakie ma dzieci ??? 3 dni muzy jeszcze jak ktos nie lubi , ma male dziecko czy jest chory moze sie nie podobac :P i ja to rozumiem Wy tez powinniscie :-) ciesze sie ze ten festiwal jest w ostrodzie i ze tacy ludzie odwiedzja ostrode ... ale nie wszyscy musza sie z tego cieszyc i tylko o to mi chodzi ... no i jeszcze o troche zrozumienia dla tych ktorzy sie nie ciesza :P wtedy moze i im bedzie latwiej zobaczyc pozytywne sprawy ... ja bym tam zaprosil Pania Beate za rok i wypil z nia cole :-) pozdrawiam i juz sie nie odzywam :P
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ...pmp 2005-09-02 10:54
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# do redakcji i nie tylkomała. 2005-09-02 20:31
Faktycznie pyskówka się zrobiła... właśnie wróciłam sobie ze słonecznego 3miasta pozytywnie nastawiona a tu takie rzeczy... to przykre. Bądźmy uczciwi : kto zaczoł "wyzywanie" i krytykanctwo? - nie mylić z krytyką. Szanuję zdanie innych ludzi (w przeciwieństwie do pani B.) jeśli jest poparte rozsądnymi argumentami a nie wyssanymi z palca. A już napewno nie wtedy gdy ktoś plącze się w zeznaniach i nie jest naocznym świadkiem - a tak jest w przypadku beaty_41. Mam świadomość, że większość osób "za" festiwalem może nie być obiektywna bo jednak podchodzimy bardzo emocjonalnie do tej imprezy. Na usprawiedliwienie proszę się przyjżeć kto rozpoczął tą dosyć ostrą wymianę zdań... a zwłaszcza w jaki sposób: totalne potępienie i wyzwiska na dokładkę. Więc proszę się nie dziwić, że pociągnęło to za sobą taką lawinę. Chyba nikt nie lubi jak na dzień dobry zostaje okrzyknięty ćpunem, brudasem, pijakiem i ogólnie wszystko co najgorsze.. a tymbardziej przez kogoś kogo NIE BYŁO, NIC NIE WIDZIAŁ, NIC NIE SŁYSZAŁ. To jest po prostu nieuczciwe i prostackie. A wiek tu nie gra żadnej roli.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# malazizia 2005-09-02 23:12
Na pozytywna to mi nie wygladasz tylko na malą i wredna,,nie powiem dalej.Dyrekcja zakaza pyskowek wiec zamknij sie wkoncu.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ZIZIOktosik 2005-09-02 23:54
Słuchaj, na jakąś podejrzaną mi wyglądasz. Poznaje po stylu pisania, nie robisz czasami spacji po kropce jak zdanie robisz i stawaisz kilka ,,,. A wiesz kto tak samo pisze? Beata 41, pffff kant kolejny. Ludzie, przyjrzyjcie sie ich komentarzom.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ...ktosik 2005-09-02 23:55
Wniosek??? To jedna i ta sama osoba.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# hehehehemała. 2005-09-03 00:51
ktosik mówisz, że zizia=beata??? hahaha to by było... naprawdę żenujące... zizia masz racje jestem wredna ale rozumiem co znaczy pyskówka - napewno nie "wiec zamknij sie wkoncu", co za brak zrozumienia z twojej strony... współczuję. Peace!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# audiotelemała. 2005-09-03 00:56
Co jest bardziej wredne?
a) zwrócenie uwagi, że nieobecny nie ma głosu w sprawie "jak było..."
b) zabieranie głosu w sprawie "jak było..." przez nieobecnych
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# hehektosik 2005-09-03 01:09
dla nich pewnie to i to, ale mala zobacz, beata dawno nie pisala a jakas zizia zaczela komentazre pisac swoje, co robi sie podejrzane.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# do dziwakowroberto 2005-09-03 02:42
Wy jestescie chorzy.Normalny czlowiek nie odpowiada juz na takie teksty.Widocznie Beata jest za inteligentna zeby z wami dalej gadac.Ojej moze i ja jestem Beatą i zizia.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# nie dajmy sie zwariowac...tym...tyrym.. .justa_mangusta_bdg 2005-09-03 03:40
wchodze sobie na stronke glowna,patrze... cos duuuuzo komentarzy-mysle sobie-milo bedzie poczytac,a tu zgacha... Nie jestem z Ostrody(za to mam rodzinke i kupe znajomych w Bartoszycach-wiem jakie realia przedstawiaja takie miasta),bylam na festiwalu,nie zaluje ani jednej chwili:-)ani jednej przetanczonej nocy:-)zal mi dupe sciskal kiedy festiwal sie skonczyl:sad:szykuje sie na rok nastepny:-)chodzilam po miescie i nie spotkalam sie z zadnym negatywym komentarzem:-)nawet spojrzeniem:-)pozytywy:-) ))pozytywy:-)))pozytywy:- ))) (nie... to nie przez dragi pani Beato;-)masz kobieto prawo wypowiadac sie jak Ci sie podoba,dla mnie jestes osoba,ktora zwyczajnie kreca tego typu akcje,narzekasz na zycie,a duzo cennego czasu tracisz na siedzenie tutaj i nic nie wnosisz, a do calej reszty,ktora serdecznie pozdrawiam:-))) :-))) :-))) : przeciez ktos musi byc madrzejszy od tej kobiety,po co to ciagle odbijanie pilki?niech pileczke za3ma sobie Beata,niech sie tym cieszy,wszyscy pozwolmy jej 'wygrac' niech ma czego chciala,pozwolmy jej tez zyc takim zyciem jakie sobie wybrala-koniec koncow swoim narzekaniem nastepnego festiwalu-chociazby nie wiem jak sie wysilala-nie za3ma... a zamiast tego zacznijmy pisac NA TEMAT - pozwolcie,ze wznowie watek: FESTIWAL,KTORY GROMADZI TAK POZYTYWNIE NALADOWANYCH,KULTURALNYCH ,OTWARTYCH,USMIECHNIETYCH ,KOLOROWYCH,POMYSLOWYCH I MYSLACYCH LUDZI JEST SPRAWA FANTASTYCZNA,MIESZKAM W DUZO WIEKSZYM MIESCIE,LUDZI WIECEJ,PRACY WIECEJ,ALE DLA TYCH 3 DNI W ROKU-MOWIE SZCZERZE-ZAMIESZKALABYM W OSTRODZIE.amen.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# ..........Beata_41 2005-09-03 17:46
.........
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# pfff...idiot 2006-07-06 14:16
czym sa 3 dni z pośród całego roku?
ale zawsze znajdzie sie ktoś (w tym przypadku jakaś baba), który znajdzie chociażby namniejsze coś aby zrobić problem. dla mnie tacy ludzie mają coś z sobą
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19