fbpx

Kładka nad torami zamknięta

Kładka nad torami
Kładka nad torami
W środę 8 maja 2019 roku została zamknięta kładka nad torami. Równolegle pojawiło się oświadczenie burmistrza Ostródy. Niestety nie zawiera żadnych szczegółów. Kładka była w złym stanie technicznym. Pisaliśmy o tym 11 marca w materiale - Kładka w opłakanym stanie.

 

Oczywiście wysłaliśmy wniosek o udostępnienie podanego w oświadczeniu opracowania. Wysłaliśmy też prośbę o udzielenie odpowiedzi na kilka dodatkowych pytań. Mamy nadzieję, że szybko będziemy mogli przedstawić państwu treść udzielonej odpowiedzi.

Treść oświadczenia Burmistrza Ostródy Zbigniewa Michalaka.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i innych uczestników ruchu pieszego, Burmistrz Miasta Ostróda wyłącza z użyłkowania kładkę dla pieszych zlokalizowana nad torami PKP przy przejeździe kolejowym skrzyżowania ulic Mickiewicza. Słowackiego, Czarnieckiego, Stapińskiego nad ul. Kolejową w Ostródzie.

Nieodpowiedni stan techniczny przedmiotowego ciągu komunikacyjnego dla pieszych nad torami PKP w Ostródzie, może stanowić realne zagrożenie bezpieczeństwa i utraty zdrowia osób z niego korzystających.

Podstawą do podjęcia tak istotnych działań, w celu poprawy jakości i ochrony zdrowia pieszych, stała się rzetelnie opracowana „Ocena techniczna kładki dla pieszych zlokalizowana nad torami PKP przy przejeździe kolejowym skrzyżowania ulic Mickiewicza, Słowackiego, Czarnieckiego, Stapińskiego nad ul. Kolejowa w Ostródzie”.

Komentarze  
# kladkaRich 2019-05-09 19:33
To się Burmistrz wysilił, cóż za piękna odpowiedź, rozebrać to paskudztwo, natychmiast!!!!!!!!!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19