fbpx

Pytanie, ponaglenie, odpowiedź po miesiącu

ilustracja
ilustracja
Burmistrz i podlegli mu pracownicy idą najwyraźniej na rekord. Choć za czasów poprzedniego burmistrza długo czekaliśmy na odpowiedzi, to rzadkością były ponaglenia i odpowiedzi po miesiącu.

W dniu 7 marca wysłaliśmy kilka pytań do Urzędu Miejskiego w Ostródzie. Ponaglenie wysłaliśmy 31 marca. Odpowiedź przyszła dopiero 12 kwietnia. To zdecydowanie za długo. Zapowiadana dobra współpraca z mediami przeszła najwyraźniej do historii, podobnie jak szumnie zapowiadane cykliczne konferencje prasowe co 2 tygodnie.

Poniżej pytania i udzielone odpowiedzi.
1. W jakim terminie planowane jest ogłoszenie postępowania przetargowego na realizację budowy nowego boiska „Orlik” przy ul. Kościuszki 22?

Postępowanie przetargowe na budowę boiska przy ul. Kościuszki 22 planowane jest na 2020r. Warunkiem realizacji jest otrzymanie dofinansowania na w/w budowę.

2. Czy nowe boisko będzie umożliwiało grę w piłkę ręczną?

Boisko przewidziano do gry w piłkę ręczną, siatkową, koszykówkę i ewent. Tenisa. Będzie istniała możliwość do gry w mini piłkę nożną.

3. Czy w nowym roku szkolnym 2019/2020 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 4 planowane jest wprowadzenie zmianowości dla klas 1-3 i 4-8?

Na dzień udzielenia odpowiedzi brak jest udzielenie wiążącej odpowiedzi na temat zmianowości w ZSP nr 4 dot klas 1-3 i 4-8.

4. Jakie są plany wobec budynku szkoły przy ulicy Kościuszki 14 od lipca 2019 roku?

Decyzję w tej sprawie podejmie Rada Miasta

5. Czy zapadła już decyzja co do ostatecznej lokalizacji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4?

Decyzję w tej sprawie podejmie Rada Miasta

6. Kiedy zostanie ogłoszone postępowanie przetargowe dotyczące budowy ronda na skrzyżowaniu ulic. Olsztyńska-Mickiewicza? Jaki jest planowany termin rozpoczęcia i zakończenia budowy? Jak będzie wyglądała organizacja ruchu na czas budowy tego ronda?

Planowany termin ogłoszenia przetargu i rozpoczęcie robót budowlanych związanych z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Olsztyńskiej i Mickiewicza to II kw. 2019r.

7. Czy, kiedy i w jaki sposób zostanie przeprowadzona wymiana/modernizacja oświetlania hali sportowej przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego (MOS)?

Dostosowanie oświetlenia hali sportowej przy ul. Piłsudskiego do obowiązujących przepisów planowane jest na II kw. 2019r. 

Komentarze  
# RE: Pytanie, ponaglenie, odpowiedź po miesiącuNG 2019-04-23 12:10
Panie Jacku kiedy artykuł o Pańskim koledze Żyndzie i jego małżonce. Czy to była korupcja polityczna czy też nie.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19