fbpx

Czarnieckiego załatana

Czarnieckiego po naprawie
Czarnieckiego po naprawie
Zgodnie z zapowiedzią została dokona finalna naprawa fragmentu ulicy Czarnieckiego, którą to Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Ostróda Sp. z o.o. rozkopało na przełomie listopada i grudnia 2017 roku. Kierowcy znowu jeżdżą po równym asfalcie, nie po kocich łbach. Był to ostatni dzwonek na naprawę. Od 4 kwietnia zamknięta będzie ulica Drwęcka i ruch na Czarnieckiego znacznie wzrośnie.

Uszkodzony fragment ulicy przy przejeździe kolejowym
Uszkodzony fragment ulicy przy przejeździe kolejowym
Szkoda, że kolejny raz prace odbywały się przez cały dzień powodując spore utrudnienia w ruchu. Przy okazji tej naprawy dostaliśmy dowód, że koordynacja działań przerasta urzędnicze możliwości. Choć załatanie fragmentu ulicy Czarnieckiego i niewielkiego fragmentu ul. 11 listopada jest niewątpliwie dobrą i konieczną rzeczą, to już pozostawienie wyrwy w jezdni koło przejazdu (30 metrów od miejsca aktualnie dokonanej naprawy), jest już ponurym żartem. Zjeżdzając ze środkowego przejazdu w prawo wpadamy w dziurę, która jest tam od ładnych kilku miesięcy. Choć codziennie kierowcy niszczą zawieszenie i jest to miejsce niebezpieczne, to najwyraźniej urzędnikom nic nie przeszkadza. Trudno uwierzyć, że tego nie zauważyli.
Czy dogadanie się z miejską spółką i załatanie niewielkiego fragmentu przy okazji pozostałych prac to wyzwanie z gatunku "Mission Impossible"?

Ciekawe, czy naprawa tego fragmentu zostanie dokonana w godzinach szczytu, w środku tygodnia i zamkniętej dla ruchu ul. Drwęckiej, czy może jednak ktoś w końcu pomyśli i dokona jej nocą, kiedy ruch jest niemal zerowy?

Czytaj również:

Od 14 listopada znowu utrudnienia na ostródzkich ulicach

Zamiast asfaltu kocie łby. Na naprawę poczekamy do wiosny

Komentarze  
# RE: Czarnieckiego załatanaMarek 2018-03-29 22:57
Panie Jacku czepia się Pan. Wydział podległy pod zastępcę burmistrza Geska z jego słabiutkim naczelnikiem Wiśniewską ma mieć na uwadze dobro mieszkańców. Ostatnio Gesek służbową limuzyną sam wpadł w tą dziurę. Jak widać nic nie dało do myślenia. W końcu to sluzbowa bryka i za publiczne tankowania.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# śmieszneZegarek 2018-03-29 23:11
Darek? Małgorzata? :-)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: śmieszneMarek 2018-03-30 21:53
Widzę wielkie kompleksy w Urzędzie Miasta. Nie jestem Darek a Marek czy wszystko musi wam się kojarzyć z Darkiem.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# :-)Killer 2018-03-30 00:19
Jak będziesz przechodził/przechodziła obok UM to wpadnij do wydziału wyczyścić Pani Naczelnik szpileczki bo tylko do tego się nadajesz :-)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# dziurytomek 2018-03-31 12:59
Temat dotyczy dziur w drogach a nie tego kto z kim. A wracając do dziur to wszystkie te spółki miejskie zarządzane są przez dr bili. Czy wszystkie braki muszą być opisane w mediach żeby zostały naprawione. Stadion udało się ostatnio przygotować po interwencji kibica można można . Tylko czy trzeba o tym pisać. Na stadionie pracuje kilka osób za co biorą kasęr za siedzenie. Chyba Panie Najnowocześniejszych pożegnamy się z posadzką oj pożegnamy.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# dziury!!!Mirek 2018-04-04 08:35
A do czego nadaje się ta pani w szpilkach? Z pewnością nie do prowadzenia tak dużego wydziału..a w szpilkach trzeba umieć chodzić, ale jak można umieć skoro słoma uwiera... przecież pewien pan często przesiaduje w gabinecie i nie pomógł?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# he heżwirek 2018-04-11 15:35
A Ty widzę nadal sam z sobą monolog prowadzisz :-) :-) :-) :-)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19