fbpx

UWAGA! 15 marca zamknięcie ul. Drwęckiej i przejazdu kolejowego

Przejazd kolejowy na ul. Drwęckiej
Przejazd kolejowy na ul. Drwęckiej
Wykonawca zadania pn. „Budowa wiaduktu nad linia kolejową nr 353 Poznań – Skandawa wraz z przebudową układu komunikacyjnego drogowo-kolejowego” informuje, iż z dniem 15.03.2018r. planowane jest zamknięcie dla ruchu samochodowego ul. Drwęckiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Grunwaldzką/1Dywizji do skrzyżowania z ul. Plac Tysiąclecia. Całkowicie zamknięty dla ruchu samochodowego oraz pieszego zostanie przejazd oraz przejście kolejowe w ciągu ul. Drwęckiej.

Zamknięte dla ruchu zostaną również skrzyżowania ulicy Drwęckiej z ulicami: Sienkiewicza i Demokracji. Dojazd do ul. Demokracji odbywał się będzie od ul. 1 Dywizji. Ruch ulicami Stapińskiego i Mazurską na skrzyżowaniu z ul. Drwęcką będzie możliwy tylko na wprost. Ponadto w celu usprawnienia ruchu na skrzyżowaniu ul. Olsztyńskiej z ul. Mickiewicza wprowadzony zostanie tymczasowo ruch okrężny. W związku z zamknięciem ul. Drwęckiej wprowadzone zostaną następujące objazdy:

1. Dla pojazdów poniżej 10t – ulicami: Jagiełły, 11 Listopada, Mickiewicza, Olsztyńską

2. Dla pojazdów powyżej 10t – drogą krajową S7: Węzeł Ostróda Północ – Węzeł Ostróda Południe Przewidywany termin zakończenia budowy to grudzień 2018.

 Zmiana organizacji ruchu w związku z budową wiaduktu  Zmiana organizacji ruchu w związku z budową wiaduktu  Zmiana organizacji ruchu w związku z budową wiaduktu
 Zmiana organizacji ruchu w związku z budową wiaduktu   

 

Komentarze  
# Współczujęheniek 2018-03-07 21:49
tym co mieszkają po drugiej stronie siódemki.
Czy nie mogli pomyśleć o tym wiadukcie, kiedy było jeszcze rondo przy Shellu? Teraz z północnej Ostródy np. na cmentarz trzeba albo stać w ogromnym sznurku do przejazdu na Mickiewicza, albo oberek - O-da Pn, do O-da Pd, i powrót do Olsztyńskiej. Było rondo, droga o połowę krótsza. Pamiętajmy, że ze względu na remont torowiska, jest objazd przez Ostródę pociągów od Działdowa do Olsztyna. Szlaban więc częściej spada... .
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# wiadukttomek 2018-03-12 19:52
Może ten wiadukt usprawni ruch w mieście pod warunkiem budowy dwóch rond. Ale zanim to nastąpi prawie cały rok to będzie masakra. Przewiduje o 15 przejazd z okolic Areny na Wałdowo około 1 godzin.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19