fbpx

Nowa nakładka na Szosie Elbląskiej

Szosa Elbląska.
Szosa Elbląska.
Wykonawca zadania pn. „Budowa drogi ekspresowej S7 na odcinku Miłomłyn-Olsztynek, pododcinek Ostróda Północ – Ostróda Południe (pododcinek „B”) wraz z obwodnicą Ostródy w ciągu drogi krajowej DK16”  informuje, że w dniu 29.05.2017r. planowane jest układanie nawierzchni asfaltowej na Szosie Elbląskiej.

 

Ulica na odcinku od skrzyżowania przy stacji paliw Orlen do skrzyżowania z drogą dojazdową do Osiedla Drwęckiego będzie w godzinach popołudniowych zamknięta dla ruchu. Dojazd do Osiedla Drwęckiego zapewniony zostanie od ul. 3Maja.

Komentarze  
# RE: Nowa nakładka na Szosie ElbląskiejTadeusz 2017-05-26 21:35
A w Urzędzie znów sowite premie. W jednostkach organizacyjnych także.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: Nowa nakładka na Szosie Elbląskiejheniek 2017-05-27 08:31
Droga ostródzka Policjo. Proszę, błagam, uruchom piesze patrole i karajcie wreszcie tych rowerzystów, którzy przejeżdżają po pasach. Jest przepis, że po pasach przeprowadzamy rowery, czy go nie ma? Ja MUSZĘ przestrzegać całego KD, a oni choć tego jednego nie?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: Nowa nakładka na Szosie Elbląskiejkierowca 2017-05-27 11:21
Pierwszy do ukarania burmistrz, już dwa razy wjechał mi pod koła na przejściu dla pieszych (skrzyżowanie Jagiełły z Pieniężnego) !!! Panie burmistrzu przepisy drogowe odwiązują wszystkich użytkowników. Polska to nie Indie tu nie ma świętych krów !!!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19