fbpx

Budowa S7: Zmiany organizacji ruchu na węźle północnym Ostródy i w Miłomłynie

W przyszłym tygodniu (14 i 15 grudnia) nastąpią zmiany organizacji ruchu w związku z budową S7 na odcinku Miłomłyn - Ostróda.


Zmiana w poniedziałek 14 grudnia. materiał: GDDKiA
Zmiana w poniedziałek 14 grudnia. materiał: GDDKiA
Zmiana nr 1
W poniedziałek 14 grudnia w godzinach przedpołudniowych planowane jest przełożenie ruchu na nowowybudowane odcinki jezdni drogi S7. Największa zmiana dotyczy dojazdu i wyjazdu z Miłomłyna w kierunku Gdańska i Warszawy. Istniejące skrzyżowanie na ul. Twardej w Miłomłynie zostanie zlikwidowane. W związku z tym wjazd z Gdańska do Miłomłyna i wyjazd z Miłomłyna do Warszawy będzie się odbywał drugą łącznicą węzła w ciągu ul. Twardej, natomiast wjazd z Warszawy do Miłomłyna i wyjazd z Miłomłyna do Gdańska będzie odbywał się przez częściowo otwarty węzeł na ul. Mazurskiej

Zmiana we wtorek 15 grudnia. materiał: GDDKiA
Zmiana we wtorek 15 grudnia. materiał: GDDKiA
Zmiana nr 2

We wtorek 15 grudnia w godzinach przedpołudniowych nastąpi zmiana organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania istniejącej dk 7 i drogi wojewódzkiej nr 530 w kierunku Dobrego Miasta. Ruch z drogi krajowej nr 7 zostanie skierowany na prawą jezdnię budowanej drogi ekspresowej S7. Funkcjonujące do tej pory skrzyżowanie z drogą wojewódzką 530 zostanie zlikwidowane. Do czasu wybudowania węzła, połączenie siódemki z drogą wojewódzką w kierunku Dobrego Miasta zlokalizowane będzie na tymczasowym skrzyżowaniu w ciągu drogi objazdowej.

W czasie wprowadzania zmian w organizacji ruchu przewiduje się krótkotrwałe wstrzymanie ruchu. Prosimy kierowców o stosowanie się do oznakowania i poleceń kierujących ruchem.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19