fbpx

Ruszają konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Ostródy

UM Ostróda
UM Ostróda
Burmistrz Miasta Ostródy zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu Strategii Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Miasta Ostródy na lata 2015 – 2025. Konsultacje społeczne przeprowadzone zostaną w dniach od 15 czerwca do 3 lipca 2015 r. Celem konsultacji jest poznanie opinii mieszkańców Ostródy na temat wypracowanych na spotkaniach warsztatowych propozycji kierunków rozwoju gminy i celów strategicznych.


W przeprowadzonych sześciu warsztatach strategicznych uczestniczyło ponad 70-ciu lokalnych liderów, przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, placówek oświatowych, miejskich jednostek organizacyjnych. Wypracowane materiały posłużyły do przygotowania projektu dokumentu.

Projekt Strategii Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Miasta Ostródy na lata 2015 – 2025 wraz formularzem zgłaszania uwag zostanie zamieszczony na stronie internetowej www.ostroda2012.pl oraz http://bip.warmia.mazury.pl/ostroda_gmina_miejska w zakładce Aktualności w dniu 15 czerwca 2015 r., będzie także dostępny do wglądu w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ostródzie, ul. Adama Mickiewicza 24, 14-100 Ostróda (pokój nr 306).

W dniu 23 czerwca 2015 r. o godz. 17:00 w sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku odbędzie się spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami Ostródy, podczas którego przedstawiony zostanie projekt Strategii.

Uwagi do projektu będzie można zgłaszać:
  • na wypełnionym formularzu w formie papierowej – w siedzibie Urzędu Miejskiego
  • w Ostródzie w Biurze Obsługi Interesanta (pokój nr 119);
  • w formie elektronicznej poprzez przesłanie formularza pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • podczas spotkania konsultacyjnego w dniu 23 czerwca 2015 r.
  • opinie i uwagi z datą wpływu po dniu 3 lipca 2015 roku oraz niepodpisane nie będą rozpatrywane.
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19