fbpx

Basen otwarty

Po ponad tygodniu przerwy ostródzki basen jest otwarty. Wyniki badań wody są dobre, nie ma żadnych zanieczyszczeń – poinformował w rozmowie telefonicznej powiatowy inspektor sanitarny. Pracownik centrum rekreacji Perła potwierdza, że wyniki są pozytywne jednocześnie informując, że basen jest już otwarty.
Basen został zamknięty w sobotę 26 sierpnia po tym jak wyniki rutynowej kontroli wykazały przekroczenie norm zanieczyszczeń w wodzie.
Komentarze  
# Ciekawe na jak...basieczka 2006-09-05 13:12
długo będzie otwarty.Za coś takiego powinni zmniejszyć opłaty za wstęp,bo jest stanowczo za drogo.Basen z atrakcjami.Dziadostwo i nic więcej.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# wreście.......mazurex26 2006-09-05 16:25
nie da się ukryć , że działkę pod basen sprzedano taniej a z niej wrósł wielki market mimo wszystko kolejna władza w mieście przytuliła co mogła czy to z prawa czy lewa..Martwi mnie tylko jedno jak juz jest ten basen to niech działa normalnie W OPB jehowi zarabioają na wejścu 30% więcej na godzine ciekaw jestem czy jehowici nie mają innych karnetów na ten basen???(czytaj zniszkowych)
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# katrin 2006-09-12 00:54
He he basen znów chyba jest zamknięty, nie chcialo mi się podchodzic ale na dzrzwiach jest jakaś kartka.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# katrin 2006-09-12 01:05
He he basen znów chyba jest zamknięty, nie chcialo mi się podchodzic ale na dzrzwiach jest jakaś kartka.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# golab591 2006-10-03 16:43
w innych wyzej rozwinietych krajach nie tylko0 gospodarczo ale i na umysle troche basen kosztuje 2 euro za cały dzien i z nie takimi atrakcjami i to tam gdzie ludzie godziwie zarabiają a u nas gdzie bieda w miescie nie mowiac juz o regionie katastrofa , o czym wszyscy wiemy naliczaja jak za zborze wiec oprocz hali nowej sportowej tak i basen jest tylko znowu dla elit choć i na ow obiekt pewno maja karnety ,wiec zapłacic za nich trzeba ,Pytanie nasowa sie samo ,,,,,, dla kogo jest ten basen czy aby napewno dla mieszkancow ?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19