fbpx
Logo

Kładka nad torami zamknięta

Kładka nad torami
Kładka nad torami
W środę 8 maja 2019 roku została zamknięta kładka nad torami. Równolegle pojawiło się oświadczenie burmistrza Ostródy. Niestety nie zawiera żadnych szczegółów. Kładka była w złym stanie technicznym. Pisaliśmy o tym 11 marca w materiale - Kładka w opłakanym stanie.

 

Oczywiście wysłaliśmy wniosek o udostępnienie podanego w oświadczeniu opracowania. Wysłaliśmy też prośbę o udzielenie odpowiedzi na kilka dodatkowych pytań. Mamy nadzieję, że szybko będziemy mogli przedstawić państwu treść udzielonej odpowiedzi.

Treść oświadczenia Burmistrza Ostródy Zbigniewa Michalaka.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i innych uczestników ruchu pieszego, Burmistrz Miasta Ostróda wyłącza z użyłkowania kładkę dla pieszych zlokalizowana nad torami PKP przy przejeździe kolejowym skrzyżowania ulic Mickiewicza. Słowackiego, Czarnieckiego, Stapińskiego nad ul. Kolejową w Ostródzie.

Nieodpowiedni stan techniczny przedmiotowego ciągu komunikacyjnego dla pieszych nad torami PKP w Ostródzie, może stanowić realne zagrożenie bezpieczeństwa i utraty zdrowia osób z niego korzystających.

Podstawą do podjęcia tak istotnych działań, w celu poprawy jakości i ochrony zdrowia pieszych, stała się rzetelnie opracowana „Ocena techniczna kładki dla pieszych zlokalizowana nad torami PKP przy przejeździe kolejowym skrzyżowania ulic Mickiewicza, Słowackiego, Czarnieckiego, Stapińskiego nad ul. Kolejowa w Ostródzie”.

OstrodaOnline.pl 2001 - 2021