fbpx

Coś drgnęło w sprawie kładki

kładka
kładka
Mamy dla was świetną wiadomość. Jest postęp w sprawie kładki nad torami. Urząd stanął na wysokości zadania i udzielił odpowiedzi.

Przypomnijmy, 11 marca opisaliśmy i pokazaliśmy, jak wygląda kładka nad torami. Tego samego dnia wysłaliśmy zapytanie do Urzędu Miejskiego w Ostródzie i do PKP. Niestety ta druga instytucja do dnia dzisiejszego nie udzieliła nam żadnej odpowiedzi, choć pytania zostały wysłane dwukrotnie.

Na szczęście urząd stanął na wysokości zadania. Choć pojawiły się problemy z odpowiedzą i po 20 dniach trzeba było wysłać ponaglenie, to ostatecznie odpowiedź dotarła po miesiącu. Można to uznać za pewien sukces, bo przecież urzędników zmusić do odpowiedzi nikt nie może, a 30 dni od wysłania zapytania szybko upłynęło.

W przesłanej odpowiedzi czytamy:

W odpowiedzi na Pana zapytanie dotyczące stanu technicznego kładki nad torami informuję, że opinia o stanie technicznym kładki dla pieszych była wykonana w 1999r. Na podstawie w/w opinii opracowano projekt budowlany remontu kładki wraz z kosztorysem inwestorskim. Prace remontowe nie zostały jednak wykonane.

Obecnie decyzja o ewentualnym zamknięciu kładki zostanie podjęta po wykonaniu oceny technicznej stanu obiektu.

Zatem wiemy, że nadal nic nie wiemy i nie znamy żadnych konkretnych terminów.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19