fbpx

Nieoficjalnie Zbigniew Michalak nowym burmistrzem Ostródy

Zbigniew Michalak
Zbigniew Michalak
Coś się kończy, coś zaczyna. Mieszkańcy dokonali wyboru i chcą zmiany w urzędzie. Po sześciu latach z urzędu odejdzie Czesław Najmowicz i jego zastępca. Nowym burmistrzem zostanie Zbigniew Michalak.

 

To będzie 5 trudnych lat, nie tylko z powodu stanu miejskich finansów. To będzie 5 lat wymagającej próby spełnienia obietnic, prawdomówności, uczciwości i konsekwentnego unikania błędów poprzednika.
Nowemu burmistrzowi życzymy sukcesów w realizacji wszystkich zapowiedzianych planów.

 

Aktua;lizacja:

Wyniki PKW:

1 MICHALAK Zbigniew 57, 5935 głosów, 52.82%
2 NAJMOWICZ Czesław Jan, 5301 głosów, 47.18%

Komentarze  
# No cóżTeodor 2018-11-04 23:46
No cóż. inteligencja wyjeżdża z miasta, reszta głosuje...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Na szczęściePaulina 2018-11-05 07:08
W końcu, skończy się szopka i pielgrzymki pod UM.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# teraz już wiemFram 2018-11-05 07:39
Dziękuję Ci, Teodorku, za wnikliwą analizę. A teraz odrób lekcje, to może też kiedyś wyjedziesz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: teraz już wiemTeodor 2018-11-05 09:09
Faktem jest, że prawie wszyscy, którzy kończą studia wyjeżdżają z Ostródy. Brakuje fachowców, którzy potrafią podejmować trudne decyzje. Skopana infrastruktura przerabiana na równie skopaną. Brak pomysłów na miasto, poza powtarzaniem durnej mantry "miasto turystyczne", w którym za 20-30 lat będą tylko stragany z paciorkami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Nie no debilAdas 2018-11-05 15:43
Cytuję Teodor:
Faktem jest, że prawie wszyscy, którzy kończą studia wyjeżdżają z Ostródy. Brakuje fachowców, którzy potrafią podejmować trudne decyzje. Skopana infrastruktura przerabiana na równie skopaną. Brak pomysłów na miasto, poza powtarzaniem durnej mantry "miasto turystyczne", w którym za 20-30 lat będą tylko stragany z paciorkami.

Nie no świetnie. Po 1 to wyjeżdżają przed studiami bo w Ostródzie nawet nie da się ich zrobić... a po 2 to nie wina burmistrza "miasta Ostróda" że ludzie wyjeżdżają taka jest Polska
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalnie Zbigniew Michalak nowym burmistrzem OstródyAda 2018-11-05 00:34
To właśnie inteligencja wypowiedziała się. g
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# wygranamarta 2018-11-05 01:42
Wygrać z kościołem i PIS-mega!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: wygranaIza 2018-11-05 15:19
Jakim kościołem jak to starsze osoby z kościoła głosowały na P.Miachlaka . Największe kościelne. Więc ma pani złe informacje .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# To właśnie kościółAdas 2018-11-05 15:37
To właśnie twój kościół głosował i ludzie głupi jak Ty i napędzani kłamstwem P. Michalaka i zaprzyjaźnionymi mediami Ostródanews z tą debata... Osobiście nie poszedłem na głosowanie bo w pierwszej turze wygrał P. Najmowicza który dużo zrobił. PS. Basen wiadukt to nie P. Michalaka zasługa jak już skończą się korki i będziemy mieć piękna drogę i nie będziemy czekac na pociągi. Pamiętajcie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# gratulacjetomek 2018-11-05 05:15
Gratuluję Zbyszek tylko nie zawiedź nas
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalnie Zbigniew Michalak nowym burmistrzem OstródyJaro76 2018-11-05 07:33
Gratuluję Panie Zbyszku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# hmmmErnest 2018-11-05 07:59
mieszkańcy wybrali więc trzeba uszanować wolę większości i dać wygranemu szansę na pokazanie co potrafi. Mam tylko nadzieję, że w związku z wygranymi wyborami nowy burmistrz nie będzie się nosił jeszcze bardziej bo kiedyś to był zwykły człowiek a później się coś stało i się zrobił wielki pan.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: hmmmMaryjan 2018-11-05 08:43
Nieprawda.Zbyszek tak jak do tej pory,normalny,ludzki. Trzeba było przyjść na debątę i zobaczyć...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# PowagaIza 2018-11-05 12:12
Co zobaczyc? Na debate do radia z Najmowiczem nie przyszedł a później zrobiono szopkę. To poważny człowiek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Kto mi powie...Franek 2018-11-05 08:54
jakie wykształcenie ma pan Michalak. Naprawdę nie wiem, boję się, że tylko kurs fotografii.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Kto mi powie...jola 2018-11-05 13:51
wyższe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Prezydent był ELEKTRYKIEMjola 2018-11-05 15:46
Czy wykształcenie, ma znaczenie??? Tu logika się liczy, zdrowe myślenie, zdrowy układ, przede wszystkim UCZCIWOŚĆ względem siebie i innych. Od liczenia i cyferek wielcy tego świata mają wokół siebie sztaby wykształconych i kompetentnych ludzi. Liczy się charyzma i chęć działania ku lepszemu, a nie dreptanie w miejscu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Ratusz dla Burmistrzajola 2018-11-05 09:10
Gratulacje dla NOWEGO BURMISTRZA !!! Piękny NOWY Ratusz na PL 1000 - lecia, powinien należeć do MIASTA OSTRÓDA !!! Tam powinien urzędować Burmistrz i Urząd Stanu Cywilnego. Reszta urzędu miasta, niech pozostanie na starych salonach. Ten nowy budynek, nie powinien pójść w prywatne ręce, zbyt głęboka historia miejsca, by powstały tam jakieś drobne biureczka, sklepiki... jakaś kawiarenka??? TAK :) Pozdrawiam zwolenników Zbyszka. Dzięki Bogu, skończył się marazm Czesława !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ŚmieszneIza 2018-11-05 12:08
Ratusz i co jeszcze ? Może ulice jeszcze nazwijmy jego nazwiskiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Czytaj ze zrozumieniemjola do Iza 2018-11-05 15:22
Nie Ratusz nazwiskiem Burmistrza, lecz jako miejsce urzędowania Burmistrza, z powodu historii danego miejsca. Izunia... jest różnica :) ???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Jaki ratusz?Iza 2018-11-05 15:41
Czytaj ze zrozumieniem co napisałam. .Powoli to moze dojdzie ok.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Ratusz dla Burmistrzaflow 2018-11-07 09:28
faktycznie ratusz i cały Plac 1000 Lecia to piękne miejsce! Gratuluję poczucia estetyki. a bardziej logicznie: jej braku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Do RADNYCHjola 2018-11-05 09:24
Dopóki czytacie i piszecie te komentarze, to zgłaszam wielki problem w naszym mieście !!! Może to jedyna okazja, by do was dotrzeć. Zróbcie w końcu coś, by Ostróda stała się przyjaznym miastem dla starszych ludzi, (a latem dla turystów). Nas, starszych ludzi, jest połowa w tym mieście, a boimy się wychodzić trochę dalej od własnych domów z powodu braku ławek, by co jakiś czas na nich odpocząć. Nie mamy gdzie przysiąść, nie mamy gdzie złapać oddechu. Nie mamy samochodów. Jesteśmy zdani na własne siły. Nie mówię o głównych ulicach. My z bocznych ulic mamy wielki problem z dojściem trochę dalej. I kolejna, jakże bardzo ważna sprawa dla większości z nas, braku miejskich toalet. W dobie techniki i Toi Toi, to wstyd, by nie można było gdzie się załatwić. Na całą Ostródę jeden szalet miejski. Ostróda pod tym względem jest bardzo nieprzyjazna dla starszych mieszkańów i turystów. Przyziemne problemy, a jakże istotne. Tyle lat urzędujecie RADNI, wielu z was po kilka kadencji i w tej dziedzine totalne lekceważenie mieszkańców starszego pokolenia. Nie wszyscy mamy samochody !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# SerioIza 2018-11-05 14:39
Czytam komentarz i jestem zszokowana takimi bzdurami. Ostróda jest mała Pani chce toi toi na każdym rogu - miasto zamieni sie w szalet miejski .Wszędzie praktycznie jest blisko autobusy kursują cały czas ( a przejazdy z tego co widzę ma pani darmowe ) . Ławek jest pełno więc nie wiem o co chodzi. To Ostróda a nie Warszawa . Jak pani ma takie problemy to naprawdę nie wiem co się dzieje. Moim zdaniem za mało miejsca jest dla dzieci i młodzieży ,których jest więcej .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Czytam komentarz i jestem zszokowana takimi bzdurami.jola do Iza 2018-11-05 15:33
W takim razie Izunia, skoro tak spostrzegasz temat, to szczerze, życzę Ci naszych problemów na Twoją starość. Policz ławki i toi toi z ul. Jaracza do centrum miasta ( PRZYCHODNIA) i ul. Spokojnej, Olsztyńskiej do centrum, ul. Buczka, Grunwaldzka do centrum. Oj Izunia... skąd u Ciebie tyle jadu?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Może trochę kulturyAdas 2018-11-05 15:51
Nie widziałem żeby się Panie sobie przedstawiały. Ze walisz Jolka do Pani Izy po imieniu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# OjIza 2018-11-05 16:00
Sa większe problemy niz brak toi toi w miescie a ławek jest pełno.Żebyśmy mieli tylko takie problemy to by było super .Nie jest tak źle jak umiesz się tak dobrze obsługiwać internetem. Skąd u ciebie tyle jadu? Ja Mam swoje zdanie na ten temat ..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Srac mi się chceAdas 2018-11-05 16:09
Nie no jak chce ci się serio łamać to kebab na każdym rogu lub jakiś sklep by pozwolili skorzystać z łazienki. Widać ze nawet potrzeby fizjologiczne próbujecie zwalić na P. Najmowicza. PS. Polecam stoperan
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Też polecamMati 2018-11-05 16:13
Mam 20 lat pracuję po 8-10h dziennie i szczerze mówiąc stoperan pomaga przytrzymać klocka bo też mam problemy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Ostróda dla wszystkichMałgorzata 2018-11-05 15:53
Chciałabym odnieść się do wypowiedzi dotyczącej dbania o starsze osoby w mieście.
Jestem osobą 40 + (bliżej 50), mam już bardzo wiekowych rodziców, jeszcze samodzielnych i dzielnych w swoim starzeniu się. Wiem jedno, że trzeba dbać o każdą grupę wiekową z należytym szacunkiem bez hejtu. Szukajmy rozwiązań i bądźmy cierpliwi. Nowemu burmistrzowi życzę powodzenia. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Doprawdy nikt ...Franek 2018-11-05 10:30
w mieście nie wie jakie wykształcenie ma pan Michalak, czy to musi być skrzętnie ukrywane?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Doprawdy nikt ...Jaro76 2018-11-05 11:47
Taki trochę gamoniowaty chyba jesteś bo wykształcenie było podane choćby w lokalach wyborczych. Ale ci podpowiem wyższe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Doprawdy nikt ...Franek 2018-11-05 17:21
Jaro76 to pewnie Twój rok urodzenia dlatego pospiesznie mnie oceniłeś jako gamonia. W żadnej ulotce Michalaka nie było ani słowa na temat jego wykształcenia. Tym bardziej nie było informacji na ten temat w lokalach wyborczych. Jaką zatem uczelnię skończył pan Michalak, jaki wydział i jaki kierunek. Gamoniowaty lubi znać prawdę. Jola twierdzi, że nie jest ważne wykształcenie, ważna charyzma. Z charyzmą to do zakonu nie na burmistrza!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Doprawdy nikt ...Jaro76 2018-11-05 19:26
Gamoniowaty pytałeś o wykształcenie a nie o kierunek, w lokalach była wywieszka z kandydatami gdzie podane było wykształcenie. Tyle w temacie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# do JaroFranek 2018-11-07 17:52
Dla ścisłości: na moim dyplomie jest: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydział Prawa i Administracji, kierunek - administracja. Widziałem jednak też dyplomy wydane przez Wszechnicę Mazurską w Olecku. Dawniej również przez Uniwersytet Ludowy w Rudziskach Pasymskich oraz przez WUML, czyli Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu i Leninizmu w … Ostródzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalnie Zbigniew Michalak nowym burmistrzem OstródyTomek 2018-11-05 11:14
Dziękujemy Ci Norbercie Krystianie G za 4 lata mordęgi i prześladowań. Jesteś wielki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Mądre słowa.Byłem onegdaj 2018-11-05 12:12
u Tego Gościa na AUDIENCJI.Masakra!Z taką pogardą dla mnie nigdy się nie spotkałem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalnie Zbigniew Michalak nowym burmistrzem OstródyAdam 2018-11-05 16:22
To jest normalnie mega radość, że ta miernota, obszczymurek do urzędu będzie chodził tak jak każdy, załatwiać sprawy. Gratuluję ty chamski obrzydliwy chrzękaczu, pójścia w polityczny niebyt. Bo człowiekiem trzeba być zawsze. Wtedy ludzie potrafią współczuć. A tak, pędź.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Chamski obrzydliwyAdas 2018-11-05 16:45
Masz lustro czarus w domu? Bo po twoim komentarzu widać kto jest chamski obrzydliwy. I ty akurat jesteś człowiekiem? Chyba dobrze zmieszali cie z tym jamnikiem obszczymurku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# TyJola 2018-11-05 17:10
Ty się nazywasz człowiekiem jak o drugiej osobie piszesz z taką pogarda.Żal
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: TyAdam 2018-11-05 17:25
Pogarda za pogardę. Czy to nie wasze pisowskie metody?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: TyJola 2018-11-05 17:44
A swoja metodę jak nazywasz jak w tobie tyle nienawisci do drugiego człowieka? ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: TyAdam 2018-11-05 17:56
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# AdamAdas 2018-11-05 18:13
Jak twój tata smaruje żarówki gownem by nikt nie kradł.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# PogardaAdas 2018-11-05 17:58
Weź chłopie pomysl bo widzę że z domu ani mózgu ani kultury nie wyniosles. Noc cóż pewnie nie było od kogo, przykre jest takie coś widzieć..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: PogardaAdam 2018-11-05 18:12
A kim ty jesteś aby mnie oceniać? Mebda zawsze zostanie mendą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# AdamAdas 2018-11-05 18:19
Cos o tym wiesz z domu to wyniosles:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalnie Zbigniew Michalak nowym burmistrzem OstródyAndrju 2018-11-05 20:14
Pamiętaj kolego że w necie nie jesteśmy anonimowi , pójdzie pozew , znajdą ciebie a wtedy zobaczymy czy taki kozak jesteś jak się zameldujesz na sali rozpraw w garniturze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalnie Zbigniew Michalak nowym burmistrzem OstródyA d a m 2018-11-05 21:17
Nie strasz, nie strasz. To wasza stara metoda.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Nikt nie straszyMarek 2018-11-05 21:44
Ale to co napisałeś jest chamskie. I pokazałeś ile wyniosles z domu. To nie jest pogarda za pogardę bo wątpię że P.Najmowicz tak cię obraził. To niestety jak Kuba Bogu. Itd. Po prostu jesteś nie wychowany i chamski. I ludzie próbują cie uświadomić..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# NaraMarek 2018-11-05 21:47
I tak właśnie zachowują się powcy nie PiS. To widać ile jest ww necie obraźliwych memow na PiS a nie PO. Ludzie bezmogi. Nie wszyscy ale większość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Na polityczny niebytTen Pan PRACOWAŁ 2018-11-06 08:50
przez 4 lata.Podejrzewam,że w dużym stopniu przyczynił się do porażki Swojego Pryncypała i chwała Mu za to.Zrobił kawał DOBREJ ROBOTY dla Pana Michalaka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# GratulujeKtoś 2018-11-05 12:46
Gratuluje p.Zbyszku .wie Pan że teraz będą Panu potrzebne twarde plecy co widać już tu po komentarzach ale spora część obywateli liczy na Pana że rozpędzi Pan lokalną klikę , zrobi porządek w spółkach miejskich a tam się dzieje zwłaszcza w jednej nie wymienię nazwy ale wszyscy wiedzą o jaką chodzi
Gratuluje i Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Dołączam siędo gratulacji. 2018-11-05 14:09
Cieszę się,że Pan wygrał.Pozdrawiam P.Agnieszkę Pawełko. Myślę,że zrobiła kawał dobrej roboty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Dobra zmiana na szczęście odchodziKamil 2018-11-05 15:32
"Bajka" Czesława Najmowicza się skończyła. BRAWO Panie Michalak. Gratuluję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ?Iza 2018-11-05 15:44
Tzn.zacznie się nowa .Więc z czego się cieszyć. Dokończy zaczeta pracę poprzednika.I co dalej??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# :)jola 2018-11-05 16:17
Pożyjemy :) Zobaczymy IZUNIA :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Wybory.Maciek z Jaracza. 2018-11-05 19:02
Panie Zbyszku gratuluję wyboru, większość wyborców opowiedziała się za wyborem Pana na burmistrza naszego miasta. Przydupasy poprzednika robią w gacie co dokładnie widać na tym forum.Proszę tylko realizować swój program i nie dać się w manewrować pseudo doradcą, których będzie bardzo dużo. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# GratulacjeKasia 2018-11-05 22:12
Po pierwsze gratulacje dla P. Michalaka - nowego burmistrza,
Po drugie dziękujemy P. Najmowiczowi - ustępującemu burmistrzowi,
Po trzecie Wszyscy euforia, gratulacje itd... no ja też tylko pamiętajmy, żeby za chwilę nie było referendum dajmy szansę zarówno na rozpoczęcie działania jak i dokończenie podjętych zadania czyli spełnienie obietnic m.in. wyborczych. Proszę bez hejtu bo to świadczy o kulturze i poziomie inteligencji ludzi tu wypowiadających się.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# A za Comamy 2018-11-06 12:02
dziękować P.Najmowiczowi?Za to,że w pierwszej turze ponad 8 i pół tysiąca Ostródzian wypowiedziało się przeciwko Niemu,a to jest 64% głosujących.Przez 6 lat ZAPRACOWAŁ sobie na tak dużą niechęć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: A za CoIza 2018-11-06 14:41
Ale w pierwszej turze i tak wygrał .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: A za CoAnia 2018-11-08 12:53
zgadzam sie w 100%
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# PodziękowanieKamil 2018-11-05 23:27
Tak Kasiu dziekujemy Najmowiczowi za obligacje, następnie podziękujemy za konieczność podniesienia podatków. Taki spadek otrzyma nowy burmistrz po rządach poprzednika.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# HahaAdas 2018-11-06 07:26
Hahahaha śmieszny jesteś i jeszcze mowisz ze podatki podnieśli ci przez Najmowicza?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: HahaJaro76 2018-11-06 08:09
A przez kogo ??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# 76Marta 2018-11-06 16:48
Pomysl. Czy moze potrzebujesz na serio odpowiedzi lub ulotek bo widzę że tacy ludzie jak ty są mądrzy tylko wtedy gdy nczytaja się ulotek lub komentarzy innych..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# No pewnie przeze mnieAdas 2018-11-06 17:04
Jaro76 oddaj 500+ i namów wszystkich peowcow i tych którzy byli za PiSem żeby zrezygnowali z tego i zobaczysz jak zmniejsza ci się podatki skąds muszą na to wszytsko brać najmowicza co do tej kwestii miał 0 do gadania
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: HahaIgor 2018-11-07 07:59
Adas czy Michale spod Ostródy, Twoje ataki na ludzi już nic nie zmienią, więc zamilcz. Cz. Najmowicz po prostu przegrał !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# HahaAdas 2018-11-07 21:24
Serio przegrał? Co ty nie powiesz? Jaki Ty jesteś bystry! Teraz będę bił ci brawa a Ty bd się cieszyć do ekranu telefonu :).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# do Adas - MichałIgor 2018-11-08 08:12
Już ci nikt nie pomoże. Trzeba było ludzi nie wyzywać na fejsie ale cóż byłeś pewny wygranej Najmowicza a on już nie wróci. Możesz bić mi brawa :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# OkeyAdas 2018-11-08 17:10
Wiesz nie zrozumiałem cie z tą pomocą i tym fejsem. Mógłbyś trochę bardziej to rozwinąć? Bo nie przypominam sobie żadnego wyzwania ludzi na fejsie lub potrzebował od kogoś pomocy?? (chyba że od ciebie, tym momencie by to zrozumieć)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Panie NajmowiczIgor 2018-11-06 12:48
" pycha chodzi przed upadkiem, a wyniosłość ducha przed ruiną". Oprócz tego skrzywdził Pan wielu ludzi a karma powraca. Wyborcy pokazali Panu co o Panu sądzą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Panie NajmowiczIza 2018-11-06 14:46
Jak można kogoś oskarżać o swoje niepowodzenia. Ja też niemam wymarzonej pracy po studiach napewno przez P.Najmowicza. Pogoda nie dopisała też znajdę winnego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# IzaMarta 2018-11-06 16:43
Pogoda to wina P. Najmowicza!
Podatki rachunki żywność w sklepie cena paliw a nawet zatwardzenie czy biegunka wszystko jest jego wina! Patrząc na tych gamoni co pisza aż chce się płakać..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# NIE MAMNA PEWNO 2018-11-06 20:36
Ortografia się kłania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# GdzieA ty 2018-11-06 21:40
Się kłaniasz?.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Panie NajmowiczIgor 2018-11-08 10:30
Przecież nikt tu nie pisze o niepowodzeniach. Po objęciu stołka Najmowicz przestał się liczyć z ludźmi. Nie docierały do niego żadne logiczne argumenty dotyczące ważnych spraw miasta,wszystko wiedział NAJLEPIEJ.Po drugie każdy burmistrz chce miec swoich ludzi z którymi chce pracować ale niech to będą wysokiej klasy specjaliści a nie laicy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Panie Najmowiczabc 2018-11-06 19:41
prawda
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Jako katolikGłowacki 2018-11-06 14:47
Jako przykładny katolik bardzo się cieszę że gieesek odchodzi z urzędu. Zachowanie tego typa ciagle mącenie i nienawiść do wszystkiego co go otacza, odbiło się rykoszetem dla niego samego. To dzięki niemu P. Najmowicz przegrał te wybory.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Mega!!Czarus 2018-11-06 18:34
Mega jest mi z tym zwycięstwem!! Cieszę się bardzo! :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Też takuważam. 2018-11-06 20:43
Nie powinni otaczać Pana Burmistrza TACY ludzie.PORAŻKa i tyle.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalnie Zbigniew Michalak nowym burmistrzem OstródyKamil 2018-11-06 18:38
Adaś będzie strasznie a nie śmiesznie, bo obligacje i odsetki trzeba spłacić tylko szkopuł w tym, że z 500+ się nie da.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Do KamilAga 2018-11-06 19:30
Chodziło o to że gdyby nie 500+ podatki w górę by nie poszły. Trzeba wszystko tłumaczyć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalnie Zbigniew Michalak nowym burmistrzem Ostródyuważam. 2018-11-06 20:49
Ja składam gratulacje i cieszę się,że nie będzie już WICEBURMISTRZA GESKA.Ostróda nie zasłużyła sobie na Takiego Gościa.Amen.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Do AgiKamil 2018-11-06 21:37
Aga chodzi o to że miasto wyemitowane obligacje będzie musiało spłacić z dochodów własnych jakimi są podatki lokalne (podatek od nieruchomości).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# NajmowiczAnia 2018-11-07 14:52
na co zasłużył, tak ma
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Do wymianyMoro 2018-11-08 22:19
Do opuszczenia samorządu wystąp
Zastępca burmistrza
Skarbnik
Naczelnik inwestycji
Naczelnik od dowodów
Zastępczynie skarbnika
Komendant straży
Pełnomocnik ds alkoholu
Były radny ze spółki komunalnej od budynków
Księgowa główna w MOPS
Tak na początek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# A może tak zdałoby się 2018-11-09 11:57
PRZEWIETRZYĆ też CK?Trochę kreatywnej młodzieży zatrudnić?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Do wymianyWojtek 2018-11-14 17:31
Trener się mnie pyta czemu mnie dziś nie będzie. Mam napisać, że idę na Mszę itd. Czy coś innego?
Z tego co dzisiaj piszą, jeszcze bardziej trzeba będzie zacisnąć pasa.
Zatem do likwidacji zbędne stanowiska w OCSIR takie jak inspektor ds bezpieczeństwa czy specjalista od niepełnosprawnych na dworcu.
Oczywiście obowiązkowo obniżka diet radnych do 1 zł, bo to że nowy burmistrz i zastępca obniżą sobie wynagrodzenia to pewne bo oni dla pieniędzy tam nie przyszli.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Oni MOŻEdla kasy 2018-11-14 20:54
nie przyszli,ale pozostałych warto byłoby zapytać,co na ten temat sądzą. A tak a propos zbędnych stanowisk,to warto policzyć księgowe na zamku.Nagromadzenie ICH jak w jakimś biurze rachunkowym lub w fabryce.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# nowy światMadonna 2018-11-13 22:27
prywatnie nie mam nic do p. Najmowicza ale służbowo i owszem tolerowanie głupoty i matactw to jego wizytówka. Wracajac do jednej z sesji gdzie zarzucano ksiegowej z MOPS prowadzenie w godzinach pracy podwójnej księgowościdla MOPSu i ŚDS Bratek za podwójne wynwgrodzenie p.Najmowicz z usmiechem powiedział że to nic złego że jeżeli
robi to dobrze to no to akceptuje tylko dlaczego zatrudnia się w ksiegowości nowe osoby bo nawał pracy.Nadmieniam ze p Kastrau jest podwaładym swojej żony która bardzo dba aby mąż otrzymywał intratne posadki kumoterstwo mam nadzieję że to się wlaśnie zmieni
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nieoficjalnie Zbigniew Michalak nowym burmistrzem OstródyMałgorzata 2018-11-13 23:18
Małe awansiki to specjalność Najmowicza. Podwyżki wynagrodzeń to też tylko dla swoich. Współczuję Michalakowi ogarnięcia tego całego towarzystwa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi