fbpx

Czesław Najmowicz – odpowiedzi na pytania

Czesław Najmowicz - kandydat na burmistrza
Czesław Najmowicz - kandydat na burmistrza
Odpowiedzi kandydata na 12 pytań.

W odpowiedzi na Pańskie pytania informuję, iż ich zakres zawiera się w obszarze mojej dotychczasowej działalności publicznej. Wszelkie inicjatywy, podejmowane działania oraz kierunki rozwoju Ostródy zawarte są m.in. w podsumowaniu działalności samorządowej które trafiło, bądź trafi w najbliższych dniach, do wszystkich mieszkańców Ostródy. Moja dotychczasowa działalność jako Burmistrza Ostródy zawsze była opisywana przez media lokalne, w tym również Pański portal - zakładam więc, że grono Pańskich czytelników ma już wyrobioną opinię na temat mojej pracy. Z doświadczenia wiem również, że misja jaką jest pełnienie funkcji Burmistrza Ostródy jest na tyle dynamiczna oraz uzależniona od wielu różnych i zewnętrznych czynników, że niektóre decyzje bądź plany muszą być niekiedy weryfikowane i modyfikowane. Swoim kontrkandydatom życzę uczciwej rywalizacji, oraz realnych podstaw do składania obietnic.

 

Komentarze  
# RE: Czesław Najmowicz – odpowiedzi na pytaniaRysiek 2018-10-18 16:48
Panie Najmowicz proszę o informację kto był sponsorem druku gazety którą przyniesiono wczoraj pod drzwi mojego mieszkania? Mogę określić średnią kwotę na ok 30 tys zł.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19