fbpx

Umowa na modernizację basenu podpisana

ilustracja
ilustracja
Po wielu miesiącach oczekiwania doszło w końcu do podpisania umowy. W poniedziałek 12 marca Gmina Miejska Ostróda podpisała z konsorcjum firm Microsystem sp. z o.o. oraz Purizolacje sp. z o.o. . umowę na modernizację basenu (prace wewnętrzne). Umowa opiewa na kwotę 7 995 000 zł.

 

Termin zakończenia prac (199 dni) upływa 27 września 2018 roku.

MICROSYSTEM
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sopocie została założona w 1985 roku. Pierwotnie spółka zajmowała się głównie usługami informatycznymi. Spółka była przez lata liderem na rynku oprogramowania do zarządzania, zbierając nagrody i wyróżnienia krajowych targów i konkursów. Realizowaliśmy projekty informatyczne zarówno w kraju, jak i zagranicą. W 1990 roku rozszerzono zakres działalności spółki o projektowanie i wykonawstwo (instalowanie i uruchamianie) w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń technicznych, co obecnie - wraz z szeroko rozumianą obsługą serwisową systemów i urządzeń - stanowi podstawową branżę działalności spółki.

Purizolacje Sp. z o.o.
Firma rodzinna założona w 1986 r. działającą w branży budowlanej i elektroenergetycznej. Specjalizujemy się w wykonywaniu izolacji wszelkiego rodzaju obiektów w technologii natrysku pianki poliuretanowej. Wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na gwarancję jakości wykonywanych usług. W zakresie działalności jest również: Natrysk piany PUR, Wiercenie i cięcie, Elektroenergetyka.

Nadal nie ma rozstrzygnięcia w zakresie prac zewnętrznych. W środę 7 marca 2018 roku pojawiała się informacja o unieważnieniu postępowania na "Modernizację Budynku Basenu w Ostródzie - Roboty Zewnętrzne".

 

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19