fbpx

Kolejny przetarg bez rozstrzygnięcia

Basen, ilustracja
Basen, ilustracja
W środę 7 marca 2018 roku pojawiała się informacja o unieważnieniu postępowania na „Modernizację Budynku Basenu w Ostródzie - Roboty Zewnętrzne”. Już po raz trzeci nie ma rozstrzygnięcia w tym zakresie.

W pierwszym i drugim przetargu nie wpłynęła żadna oferta na wykonanie prac zewnętrznych. Obecnie zakończone postępowanie unieważniono z powodu zbyt wysokiej ceny. Ofert opiewała na kwotę 1 219 205,88zł. Samorząd w trzecim postępowaniu zamierzał przeznaczyć na to zadanie 80 000 zł. Co ciekawe w drugim nieunieważnionym postępowaniu samorząd podał, że zamierzał na ten cel przeznaczyć kwotę 500 000zł.

Oddala się zatem w czasie zakończenie prac zewnętrznych i może to np. skutkować wydłużeniem całkowitego czasu remontu.
Wysłaliśmy zapytanie do Urzędu Miejskiego w Ostródzie i czekamy na odpowiedz, co dalej z tym postępowaniem i z czego wynikają tak znaczące rozbieżności w kwotach przewidzianych na to zadanie.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19