fbpx

Niebawem nowe przetargi

ilustracja
ilustracja
Wkrótce pojawi się nowe postępowania na remont basenu. Zamówienie będzie dotyczyło nierozstrzygniętej do tej pory części zamówienia na roboty zewnętrze. W kolejce na ogłoszenie czeka też duże postępowanie na ścieżki rowerowe. Nowe postępowanie są w trakcie finalizacji i mają wkrótce pojawić się w Biuletynie Informacji Publicznej.

Ogłoszenie postępowania na remont basenu (część 2) oznacza dodatkowe koszty. Samorząd na remont basenu zaplanował w budżecie kwotę 8 000 000zł, w tym 7 500 000 na część 1 i 500 000zł na część drugą.

Złożona przez konsorcjum oferta na realizację pierwszej części przetargu (roboty wewnętrzne i instalacyjne) opiewa na kwotę 7 995 000zł. Samorząd rozważa przyjęcie złożonej oferty. W konsekwencji wymusi to zwiększenia budżetu na całościowe wykonanie prac remontowych. Na ten cel potrzeba dodatkowych 500 000 zł.

Drugim postępowaniem jakiego można się spodziewać w najbliższym czasie jest przetarg na budowę ścieżek rowerowych. Chodzi tu o odcinki Graniczna - Partyzantów, ścieżka wokół Jeziora Sajmino oraz ścieżka z Ostródy do Kajkowa, realizowana w ramach projektu "Zrównoważony Transport Miejski". Na chwilę obecną nie ma też żadnych informacji o zmianie postępowania na wykonanie ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Piaskowej. Na tym etapie ścieżka ma być tam wykonana zgodnie z pierwotnym projektem, czyli jako osobny ciąg rowerowy.

Komentarze  
# To miasto popłynie...Adi 2018-03-01 09:44
To miasto niedługo utonie w długach, a raczej burmistrz ze swoją świtą je zatopi z "ryżym" na czele, z człowiekiem który moralności i wstydu nie ma za grosz...zostawił własną rodzinę dla urzędniczki, którą suto wynagradza za "obsługę", tylko niestety to my podatnicy słono za to płacimy...jak długo jeszcze? Ostródo obudź się!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19