fbpx

Otwarcie drogi S7 Rychnowo – Olsztynek już w środę.

Węzeł Rychnowo
Węzeł Rychnowo
W środę 6 grudnia 2017 roku nastąpi oddanie do użytku nowego odcinka drogi S7 na trasie Rychnowo - Olsztynek (11,2 km). Tym samym z Ostródy do Napierek pojedziemy trasą ekspresową o długości ponad 74 kilometrów. Natomiast w stronę Gdańska jeździmy już trasą ekspresową Ostróda Północ - Elbląg (59,4 km). Wykonawcą odcinka jest firma Strabag.

W budowie znajduje się obecnie jeszcze odcinek S7 Ostróda Północ - Ostróda Południe o długości 9,7 km. Zakończenie tej inwestycji planowane jest jeszcze w tym roku. Ostróda czeka też z niecierpliwością na oddanie do użytku obwodnicy Ostródy w ciągu drogi krajowej nr 16 (od drogi nr 15 do węzła Ostróda Południe. Obwodnica znacząco zmniejszy ruch tranzytowy przejeżdżający obecnie od granic miasta ulicami 11 Listopada, Jagiełły i Grunwaldzką.

Komentarze  
# RE: Otwarcie dogi S7 Rychnowo – Olsztynek już w środę.Jurek 2017-12-10 01:31
Jestem zaskoczony niską jakością (miejscami niedługo mogą pojawić się ubytki) i nierówną powierzchnią ostatniej nawierzchni ścieralnej. Duże uskoki na połączeniach mostów (wiaduktów) z odcinkami naziemnymi. Chyba, że nie jest to jeszcze warstwa ostatnia, i np. w okresie wiosenno-letnim pojawi się ta właściwa. Oby tak było...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19