fbpx

Nabór do Akademii Piłki Ręcznej PLAY

akademia pilki ręcznej play - plakat
akademia pilki ręcznej play - plakat
Klub Sportowy PLAY Ostróda ogłasza nabór dziewcząt i chłopców urodzonych w latach 2004-2009 do Akademii Piłki Ręcznej PLAY.

Klub Sportowy PLAY powstał z inicjatywy sympatyków szczypiorniaka przede wszystkim rodziców, których dzieci uczęszczały na zajęcia prowadzone przez Ostródzki Klub Piłki Ręcznej Orkan, by podjąć się kontynuacji szkolenia z zakresu piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży z Ostródy i powiatu ostródzkiego.

Spotkanie organizacyjne z rodzicami odbędzie się 7 września 2017 r. (czwartek) o godz. 18.00 w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie ul. Jana III Sobieskiego 9 (sala konferencyjna).

Komentarze  
# Informacje o naborzeKS PLAY Ostróda 2017-09-08 14:16
12 września w godz: 16:00-17:30 na hali OCSiR (dawny MOS) przy ul. Piłsudskiego 4 – pierwszy wspólny trening dla wszystkich grup Akademii PLAY. Tego dnia będziemy przyjmować deklaracje przystąpienia do Akademii oraz zapisy na dresy i stroje zawodników.

Akademia Piłki Ręcznej PLAY zaprasza dziewczynki i chłopców urodzonych w latach 2004-2009 na treningi z piłką ręczną. Do końca września zapraszamy na bezpłatne zajęcia sportowe doskonalące tajniki szczypiorniaka. Za miesiąc wrzesień nie pobieramy składek członkowskich.

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Uśmiech, zdrowie, przyjaźń, przygoda i drużyna. To właśnie piłka ręczna. Poznaj nowych przyjaciół i baw się. Dołącz do Akademii PLAY i przyjdź na próbny trening. Czekamy na Ciebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Nabór do Akademii Piłki Ręcznej PLAYMoran 2017-09-12 19:03
Co się dzieje z ORKANem? Błyskawiczny sukces i równie błyskawiczna klęska? Będą grali w 2 lidzie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Był sobie ORKANCham 2017-09-12 21:43
Zapytaj prezesa, byłego już zresztą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19