fbpx

Uwaga kierowcy. Duża zmiana organizacji ruchu.

zmiana organizacji ruchu grunwaldzka drwęcka
zmiana organizacji ruchu grunwaldzka drwęcka
Od piątku 10 czerwca zostanie dokonana istotna zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej z Drwęcką. Zjazd z ulicy Grunwaldzkiej i dalej w kierunku ulicy Drwęckiej będzie  drogą główną, inaczej niż teraz. W związku z tym jadąc ulicą Grunwaldzką od strony ulicy Kopernika trzeba będzie ustąpić pierwszeństwa. Kierowcy koniecznie patrzcie na znaki i zachowajcie szczególną ostrożność.

Choć zmiana jest znacząca komunikat nie pojawił się w wąskim zakresie na portalu społecznościowym i co dziwne nie był dostępny ani na stronie Zarządu Dróg Powiatowych, ani w Biuletynie Informacji Publicznej, ani nawet na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Ostródzie. Dopiero po naszej interwencji informacja pojawiła się na wszystkich wymienionych stronach.
Mamy nadzieję, że w przyszłości komunikaty tego typu będą pojawiały się z dużym wyprzedzeniem a opinia publiczna pozna ich treść nie tylko z portali społecznościowych, czy poczty pantoflowej.

Aktualizacja2016-06-08

Otrzymaliśmy z Zarządu Dróg Powiatowych odpowiedź na zadane pytania.

Zmiana organizacji ruchu wprowadzona będzie w celu usprawnienia oraz zwiększenia bezpieczeństwa ruch w obrębie skrzyżowania ulic Grunwaldzka –Drwęcka.
Zmiana organizacji ruchu wprowadzona będzie na wniosek Zarządu Dróg Powiatowych w Ostródzie.
Będzie to stała organizacja ruchu.

Komentarze  
# Kopernika???ciekawy 2016-06-08 08:44
Raczej powiedział bym że jadąc ul.Grunwaldzką od strony ul.Czarnieckiego.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Ściema czy nie?Cham 2016-06-09 12:42
Oj, coś czuję, że mimo wszystko Budimex maczał w tym palce i jakiś objazd będzie puszczony przez miasto, a dokładnie Drwęcką i Grunwaldzką. Przecież remont nawierzchni Grunwaldzkiej też chyba oni robili. No nic, pożyjemy, zobaczymy.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19