fbpx

Zmiana organizacji ruchu na S7 w okolicach Miłomłyna

Miłomłyn - zmiana organizacji ruchu.
Miłomłyn -  zmiana organizacji ruchu.
W piątek 6 maja w godzinach przedpołudniowych planowane jest otwarcie dla  ruchu wszystkich relacji na węźle Miłomłyn Południe. Od tej pory przez węzeł będzie możliwy wyjazd z Miłomłyna na dk 7 w kierunku  Gdańska i Warszawy oraz wjazd z obu kierunków dk 7 do Miłomłyna. Z kolei na poniedziałek, 9 maja zaplanowana została zmiana organizacji ruchu na węźle Miłomłyn Północ. W związku z koniecznością dokończenia prac na obecnie funkcjonujących łącznicach, węzeł zostanie zamknięty dla ruchu. Dostępny dla ruchu pozostanie wyłącznie przejazd przez wiadukt nad drogą krajową nr 7. Dojazd z dk 7 do Miłomłyna i Wińca będzie możliwy przez węzeł Miłomłyn Południe.

W obrębie jezdni, po których odbywa się ruch w dalszym ciągu prowadzone są prace i obowiązuje czasowa organizacja ruchu. Prosimy o zachowanie ostrożności.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19