fbpx

25 listopada zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu dk 7 z ul. Olsztyńską

25 listopada zmiana organizacji rucho na skrzyżowaniu dk 7 z ul. Olsztyńską
25 listopada zmiana organizacji rucho na skrzyżowaniu dk 7 z ul. Olsztyńską
Na skrzyżowaniu dk 7 z ul. Olsztyńską w Ostródzie (skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną) zamknięty zostanie wlot z kierunku Lubajn. Objazd do Lubajn i ul. Plebiscytowej będzie poprowadzony przez tymczasowe rondo w obrębie stacji paliw. 


Dla kierunków z Ostródy i Warszawy dojazd do Lubajn i ul. Plebiscytowej odbywał się będzie przez rondo, jezdnię w obrębie stacji paliw, a następnie przez ul. Plebiscytową. Dalej wg istniejącego oznakowania kierunkowego. Objazd do Ostródy z kierunku Warszawy: nakaz jazdy prosto przez skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną, a następnie zawrócenie na rondzie, powrót do skrzyżowania i skręt w prawo w ul. Olsztyńską. Praca sygnalizacji świetlnej zostanie utrzymana. Zmiana organizacji ruchu planowana jest w dniu 25 listopada w godzinach przedpołudniowych. Wprowadzenie zmiany będzie się wiązać z zatrzymaniem ruchu na dk 7, ul. Olsztyńskiej oraz w obrębie stacji paliw na ok. 15 minut. Prosimy kierowców o stosowanie się do oznakowania i poleceń kierujących ruchem.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19