fbpx

Kanapa Coolturalna - Taniec

Plakat
Plakat
Zapraszamy na styczniową Kanapę Coolturalną. Celem wydarzenia jest poznanie i zaprezentowanie ludzi z naszego miasta zajmujących się działalnością artystyczną. Kanapa to nie tylko wywiady i siedzenie na naszej czerwonej tytułowej kanapie, to także show i świetna zabawa dla publiczności. W styczniu tematem będzie taniec, na kanapie zasiądą młode tancerki z ostródzkiego zespołu oraz tancerze z Ostródy, którzy obecnie szkolą swoje umiejętności w Warszawie.W PROGRAMIE M.IN.:
- rozmowa z gośćmi o tańcu i rozwoju ich pasji
- pokazy taneczne

NA KANAPIE:
- NASTY GYAALS
Nasty Gyaals to dancehallowy zespół taneczny. Działający 4 lata na polskiej scenie, na swoim koncie ma występy z takimi artystami jak KAcEzEt, Zeus, VNM.

- ARTUR KURIATA
Młody chłopak pragnący spełniać swoje marzenia związane z tańcem, starając się połączyć to z nauką na uczelni. Aktualnie prowadzi regularne zajęcia mające na celu poprawę kondycji jak i świadomości własnego ciała.

- MICHAŁ GUDACZEWSKI
Tańcem zajmuje się już od 7 lat, swoje pierwsze kroki stawiał w ostródzko-olsztyńskiej grupie tanecznej "Bounce". W 2009 roku wyjechał do Łodzi w celu dalszego rozwijania swojej pasji. Podczas pobytu w Łodzi zaczął trenować między innymi Breaking i inne style wywodzące się z kultury Hip-Hop, którymi aktualnie się zajmuje. W 2012 roku podczas SummerDanceIntensive został zaproszony przez jednego z nauczycieli do Los Angeles by tam przez miesiąc trenować i uczyć się od najlepszych choreografów z całego świata.

Prowadzący: Mateusz Szturma

ORGANIZATORZY:
Miejska Biblioteka W Ostródzie
Agencja Kultury i Promocji
Mateusz Szturma

DATA: 24.01.2015r.
GODZINA: 15:00
MIEJSCE: Amfiteatr - sala kameralna
WSTĘP WOLNY

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19