fbpx

Konsultacje społeczne dot. przebiegu drogi krajowej nr 15

Firma DRO-KONSULT Sp. z o.o. działając na podstawie umowy zawartej z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie informuje, że w dniu 18 września 2008 r. odbędą się prowadzone konsultacje społeczne dotyczące przedsięwzięcia pn.: „BUDOWA NOWEGO PRZEBIEGU DROGI KRAJOWEJ NR 15 NA ODCINKU OD GRANICY WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO – MAZURSKIEGO DO SKRZYŻOWANIA Z PROJEKTOWANYM NOWYM PRZEBIEGIEM DROGI KRAJOWEJ NR 16 KOŁO M. ORNOWO”.

Konsultacje będą miały charakter spotkania z lokalną społecznością. Termin 18.09.08 r. godz. 12:00 - sala reprezentacyjna Zamku w Ostródzie, ul. Mickiewicza 22, 14-100 Ostróda.

Informacje o przedsięwzięciu dostępne są także na stronie internetowej: http://www.drokonsult.com.pl/dk15/

Wszelkie uwagi i wnioski w sprawie projektu można składać wyłącznie w formie pisemnej w terminie do dnia 19 września 2008 r.:
- pocztą na adres: DRO-KONSULT Sp. z o. Oddział w Białymstoku, ul. Kombatantów 7, 15-110 Białystok
- faksem na numer (0-85) 741 04 17
- pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19