fbpx

ORF2006: Kilka słów o festiwalu.

Tonny Junior
Tonny Junior
Krótkie opinie na temat festiwalu. Piątek, 18.08.2006r.


Tonny Junior z Kuby (wokalista reggae)
"To jest mój ulubiony festiwal, jestem w Ostródzie drugi raz. Magiczne miejsce i cudowni ludzie."

Zbyszek z Magdalenki
Jestem zakochany w tym mieście, moja narzeczona pochodzi z Ostródy, jest tu tyle jezior, dawniej ewangelicko-protestancka ludność tych ziem zrobiła piękną pracę ekumeniczną. Kocham to miasto, klimaty reggae w Ostródzie to jest najwspanialsza sprawa. Mam nadzieję, że wojsko wykurzą z Ostródy, i następny festiwal będzie w tych drugich koszarach. Wojsko wyrzucamy i będzie dobrze...

Manfred z Berlina
"Pracuję dla Towarzystwa Borussia z Olsztyna. Borussia zajmuje się ochroną dziedzictwa kulturowego. Jestem w Polsce, bo pracowałem w takim małym muzeum, w Muzeum Mazurskim w Szczytnie. Ostróda to jest takie piękne miejsce, piękne koszary, festiwal jest super!!!

Jacek z Warszawy
 - "Ja byłbym bardzo chętny gdybyśmy tak, wszyscy, co tutaj są, gdybyśmy po 30 dychy od łebka się zebrali i wykupili te koszary."
Tomek z Warszawy
 - "Ale naprawdę, ej, gdyby festiwal w przyszłym roku się tu nie odbył, to byłoby to naprawdę chamstwo, bo to jest tak pozytywne miejsce, nie dość, że w koszarach, to jeszcze te malunki Boba Marleya na ścianach, jest pole namiotowe wszystko jest, nie ma lepszego miejsca."
Jacek z Warszawy
 - "Ej, jak tu zbudują domy, to jak na moje oko, Ostróda "spadnie".
Tomek z Warszawy
 - "Ej, kurdę, ale ile tu ludzi przybyło ze świata w ogóle, a za rok wszyscy przyjadą i co powiedzą, ej, gdzie jest Ostróda? Gdzie jest to miejsce, gdzie my byliśmy, gdzie śpiewaliśmy? Mam nadzieję, że Piter (Piotr Kolaj) znajdzie jakieś miejsce..."
Jacek z Warszawy
 - "Ej, wiesz co, nie ma lepszego miejsca niż tutaj..."

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19