fbpx

WARSZTATY W TRAKCIE OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL

Ilustracja
Ilustracja
Ostróda Reggae Festival to nie tylko porywające koncerty, ale również wiele działań towarzyszących. Organizatorzy imprezy dbają o to, żeby jej uczestnicy mieli co robić przez cały dzień. Kolejnymi aktywnościami na ORF są warsztaty bębniarskie oraz warsztaty tańca dancehall, które w poprzednich latach spotykały się zawsze z dużym zainteresowaniem fanów. Udział w nich jest bezpłatny.

WARSZTATY GRY NA BĘBNACH
WARSZTATY GRY NA BĘBNACH
WARSZTATY GRY NA BĘBNACH
"Integracja w zespole za pomocą rytmu"
Dominik „WaDaDa” Muszyński
11-13.08, 14:00 – 16:00, Yellow Stage (Czerwone Koszary)
wyłącznie na zapisy: https://orf-warsztaty-wadada.evenea.pl/

Warsztat prowadzić będzie Dominik Muszyński, który od 1991 roku zajmuje się muzyką i promocją kultury etno i gra na wszelkiego rodzaju instrumentach perkusyjnych. Jest liderem zespołu Wadada, z którym koncertuje na terenie całej Polski i zagranicą. Grupa związana jest z perkusyjną muzyką etniczną z Afryki Zachodniej, Kuby, Jamajki, Brazylii, Gruzji, Azji, Australii, Bliskiego Wschodu. Dominik zagrał kilkadziesiąt tras koncertowych i ponad 1000 koncertów, m.in. z Czerwie, Habakuk, Słoma i Bębnoluby, Kofi Ayivor (Osibisa), Jacek Kleyff i Orkiestra Na Zdrowie, Muniek Staszczyk, Pudelsi, Justyna Steczkowska, R.S.C. W 1994 roku założył prawdopodobnie pierwszą szkołę w Polsce gry na etnicznych bębnach w stylu Afto-Cuban i Djembe Dundun Afryka Zachodnia. Współpracuje z rzeszowską Filharmonią Podkarpacką i szkołą muzyczną Yamaha.

WARSZTATY TAŃCA DANCEHALL
WARSZTATY TAŃCA DANCEHALL
WARSZTATY TAŃCA DANCEHALL
Ukku Bit Divass: Ula "Afro” Fryc & Malwina "Malwa" Żygowska
10-13.08, 14:00 - 15:15
Scena na molo

Ula „Afro” Fryc to prekursorka tańca dancehall w Polsce, wicemistrzyni świata (International Dancehall Queen na Jamajce) i Europy, trzykrotna mistrzyni Polski. Prowadzi pokazy, wykłady i warsztaty w Polsce, Finlandii, Włoszech i Japonii, występuje w telewizji. Na swoim koncie ma występy ze sławami dancehall. Można ją zobaczyć w wielu teledyskach polskich i zagranicznych artystów. Brała udział w programach TV jak „Mam Talent”, „Got to Dance”, „Dzień Dobry TVN”, „Szymon Majewski Show”, „Pytanie na śniadanie” itp.
Malwina „Malwa” Żygowska to jedna z czołowych tancerek i pionierek polskiego dancehallu. W 2014 roku reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata International Dancehall Queen na Jamajce. Jest pomysłodawczynią imprezy „Dancehall Nice Again” oraz współorganizatorką warsztatów z Jamajczykami „All Dem Deh”. To również zdobywczyni wielu tytułów Dancehall Queen, m.in.: Ictus DHQ'10, LSM DHQ'11, Slavic DHQ'14, Masak-Rah DHQ'15.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19