fbpx

Piątek w Reggae Town

Red Stage na Ostróda Reggae Festival 2016. foto: Jacek Piech
Red Stage na Ostróda Reggae Festival 2016. foto: Jacek Piech
Idąc brzegiem jeziora w jego centralnym punkcie, ponownie jak co roku napadła na mnie pozytywna energia. Lubię ten rodzaj ataku. To mieszanka wpadającej w ucho, zmuszającej do choćby delikatnej wibracji w jej rytmie muzyka reggae, to wszechobecne trzy pozytywne kolory i oczywiście widok mnóstwa uśmiechniętych twarzy. Ostróda znowu żyje a serce się raduje na widok takiej dawki pozytywnych doznań.

Może to i banał, ale dla mnie bez wątpienia to potwierdzony wieloletnią obserwacją fakt. Ostróda tylko raz w roku jest pozbawiona wszelkich trosk, staje się wyjątkowo pozytywnym miejscem, pełnym ludzi, którzy robią jedną rzecz. Bawią się, są uśmiechnięci, cieszą się każdą chwilą i co najważniejsze dzielą się swoją radością, wręcz zarażają innych tym stanem ducha. Dzieje się tak podczas Ostróda Reggae Festival.
Wiem co mówię. Jestem na festiwalu od 2004 roku. Widziałem wiele rzeczy, to jedno się nie zmienia. W tym roku, co potwierdzają rozmowy z innymi ludzi związanymi z festiwalem, widać zmianę pokoleniową. Jest dużo więcej młodych ludzi. Widać ich wielu na molo podczas nauki tańca, widać radosnych ludzi w całym mieście, widać ich pod trzema festiwalowymi scenami.
Ogromnie to cieszy.

Zdjęcia z piątku Facebook.com/OstrodaOnline

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19