fbpx

ORF2013: OSTRÓDA REGGAE QUEST - ODKODUJ OSTRÓDĘ

reggae 2010 scena
reggae 2010 scena
Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna, na zlecenie organizatora Ostróda Reggae Festival - Positive Music Promotion, organizuje dla jego uczestników miejską grę terenową –OSTRÓDA REGGAE QUEST pod tytułem ODKODUJ OSTRÓDĘ.


odkoduj-ostrode.jpgW tym roku festiwal po raz pierwszy odbywa się na terenie tzw. „Czerwonych Koszar”, co daje organizatorom możliwość przyjęcia dużo większej liczby gości, ale też znacznie izoluje festiwal od miasta.  Zaprojektowany QUEST jest sposobem nie tylko na ciekawe zwiedzenie Ostródy, ale też na zachęcenie uczestników festiwalu do korzystania z usług, gastronomii czy sklepów dostępnych na terenie Ostródy a nie tylko miasteczka festiwalowego.
Na trasie OSTRÓDA REGGAE QUEST znajdą się ciekawe miejsca naszego miasta, także te które dziś już nie istnieją . Uczestnicy gry, przy pomocy specjalnie przygotowanej mapy i wyznaczających trasę QR kodów będą mieli za zadanie odnaleźć ukryte hasła. Ci festiwalowicze, którzy wykonają wszystkie zadania otrzymają gadżety festiwalowe i będą mogli wygrać nagrodę główną – karnety na następny festiwal i wejście na backstage!
Zabawa prowadzona będzie podczas wszystkich dni festiwalu. 
Ponieważ szlak Questu wyznaczany będzie począwszy od piątku, 09.08. za pomocą nalepek z QR codami opisującymi poszczególne miejsca zwracamy się z prośbą do mieszkańców o nieusuwanie nalepek wyznaczających trasę gry
Za zgodą władz miasta i dzięki pomocy informacji Turystycznej Gra pozostanie w przestrzeni miejskiej do końca wakacji tak aby służyła ona także turystom i mieszkańcom Ostródy. Na facebooku stowarzyszenia umieszczone zostaną także od piątku opisy miejsc zawarte w poszczególnych QR kodach.

Chcemy złożyć ogromne podziękowania Panu Wiesławowi Skrobotowi za pomoc merytoryczną. Dziękujemy też naszym sponsorom, dzięki którym możliwe było wyprodukowanie gry: supermarketowi Kaufland, Barowi „Ostródziak” oraz King Pin Club & Restaurant. 

Zapraszamy wszystkich do ODKODOWANIA OSTRÓDY, więcej informacji: www.facebook.com/simrzeczjasna

Komentarze  
# świetny pomysłAnja 2013-08-10 16:12
super, że "gra miejska" trafiła do Ostródy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19