fbpx

ORF2008: 5 lat reggae w Ostródzie

reggae2008_droga.jpgPierwszy festiwal Reggae w Ostródzie w 2004 roku to była swoista próba, chęć zbadania, zmiana dotychczasowego klimatu. Każdy kolejny festiwal to nauka, pokora, popularność i satysfakcja i dodam, że nie tylko dla organizatora. Ostróda Reggae Festiwal to już marka znana w świecie. Nie trzeba nikomu specjalnie tłumaczyć, gdzie leży stolica polskiego reggae. Ogromne zainteresowanie tegorocznym festiwalem, jak również skład wykonawców jednoznacznie wskazują, że każdy kto jest związany z reggae musi tu być, bo Ostróda to Reggae Town.


reggae2008_brama.jpgTrudno sobie wyobrazić, że przed tak dużą i poważną imprezą, na tydzień przed festiwalem, miejsce wygląda jak opuszczony i zapomniany przez wszystkich plac. A jednak tak jest. Mimo to proszę się nie obawiać. Wszystko zostanie przygotowane na czas. Już w środę brama oddzielająca plac festiwalowy od reszty kompleksu koszarowego zostanie otwarta dla pierwszych miłośników jamajskiej muzyki. Jak co roku przez te bramę przejdą tłumy fanów. Wiele twarzy będzie znajomych, bo wiele osób przyjeżdża tu co roku. Ostróda już po raz piąty zamieni się w miasto przyjaźni i muzyki Reggae. Zatem do zobaczenia na Reggae.

 
reggae2008_publicznosc.jpg


Komentarze  
# cena biletów :/ostródzianka 2008-08-11 19:56
nie podoba mi się, że ceny biletów na ORF wzrosły. W tym roku podejrzewam i tak przybędzie więcej osób niż w 2007, więc i tak zysk będzie spory. Ale wiadomo - życie, Polska :/
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# bBiletyOstróda Reggae 2008-08-11 23:01
Wiadomo,że w tym roku jest jednak wiecej gwiazd a pozatym mowa,ze bilety wzrosły o 10-20 zł to chyba nie taka duża przeszkoda pozadrawiam ps.trzeba było kupić bilet wczesniej
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19