fbpx

III Ostróda Reggae Festiwal

Biuro Promocji Miasta Ostródy jest organizatorem jednej z większych imprez kulturalnych w naszym kraju pod nazwą „Ostróda Reggae Festiwal”. Impreza ta z roku na rok zyskuje na atrakcyjności, reklamie, wreszcie na frekwencji osób w niej uczestniczących. W bieżącym roku organizowana będzie ona już po raz czwarty. Zaufanie publiczności zostało ukoronowane przyznaniem 1 miejsca w plebiscycie organizowanym przez jedyne polskie pismo reggae „Free Coulors”, w kategorii „muzyczne wydarzenie 2005 roku w Polsce”.
To znana i ceniona w Polsce impreza, mająca na celu prezentację tego, co w reggae najlepsze.
Jest to największy festiwal tego gatunku muzyki w naszym kraju. Miejscem festiwalowych występów są stare pruskie koszary. Obecnie nieczynny obiekt, stał się doskonałym miejscem wydarzeń kulturalnych.
Na uczestników Festiwalu czekają 3 sceny, kino festiwalowe, pole biwakowe.
Spodziewamy się przyjazdu 8.000 osób z całej Polski, w całym festiwalu weźmie udział ok. 10.000 osób. Szczegóły dotyczące festiwalu znajdują się na stronie
Ostróda Reggae Festiwal.
Tegoroczna edycja zapowiada się nie mniej atrakcyjnie. W bieżącym roku zagra na niej czołówka zespołów jamajskich (Steel Pulse, Culture) okraszona gwiazdami polskiej sceny (Bakszysz, Habakuk, Vavamuffin, Daab, Maleo Reggae Rockers).
Ostróda Reggae Festiwal to również pierwszy w Polsce konkurs dla zespołów grających reggae, mający na celu wybranie najlepszego. Zwycięzca konkursu otrzymuje nagrody pieniężne, jak również profesjonalne sesje nagraniowe. Jury festiwalowe to zespół osób od lat związanych z muzyką reggae:
Zapraszamy wszystkich na tą niesamowitą imprezę, która na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestników. Ostróda Reggae Festiwal najlepszą propozycją na wakacje!!!
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19