fbpx

Wystawa: Pamiątki po Janie Pawle II

Jan Paweł II, autor Dennis Jarvis, CC BY-SA 2.0
Jan Paweł II, autor Dennis Jarvis, CC BY-SA 2.0
We wtorek 14 maja 2019 roku odbędzie się wernisaż pamiątek związanych z postacią Jana Pawła II.

Michał Majkowski kolekcjonuje rzeczy związane z osobą Papieża Jana Pawła II od 2005 roku, kiedy to otrzymał prezent w postaci pierwszej książki o niezwykłym Polaku.

Okazała kolekcja zawiera książki, znaczki, monety, różance, płyty CD, kasety, plakaty, artykuły, zdjęcia, kubki, obrazki, wycinki z gazet, puzzle i wiele innych pamiątek.

Michał Majkowski ma na swoim koncie 18 wystaw. Zawsze chętnie dzieli się swoim zbiorem z innymi. Najcenniejszą pamiątką dla niego i jego rodziny jest obrazek z relikwią Świętego Jana Pawła II, którą przywiózł mu z Rzymu z Kanonizacji Prowincjał Zgromadzenia Słowa Bożego ojciec Sylwester.

Na wernisaż zapraszamy 14 maja 2019 roku o godzinie 17:00 do Osiedlowego Domu Kultury "Jedność" ul. Chrobrego 4. Wystawę będzie można zobaczyć do 21-ego maja 2019 roku.

Patronat Honorowy: Burmistrz Miasta Ostróda Zbigniew Michalak.

 

Zdjęcie “Jan Paweł II”, autor Dennis Jarvis, opublikowane na licencji CC BY-SA 2.0

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19