fbpx

I Ostródzki Festiwal Tatuażu Ink-Masters

plakat
plakat
Kolejna impreza z cyklu Jesień w amfiteatrze to: I Ostródzki Festiwal Tatuażu Ink-Masters, który odbędzie się w sobotę 24 listopada.

 

Festiwal ma na celu przełamanie w społeczeństwie barier tematu tabu, którym jest tatuaż. Pragniemy wam przekazać nasz piękny, kolorowy artystyczny świat. Na imprezie dla zwiedzających będzie czekać masa atrakcji przede wszystkim śmietanka najlepszych renomowanych studio tatuażu w akcji, konkursy, w których wyłaniani będą zwycięzcy w poszczególnych kategoriach prac tatuatorskich, wystawa gadów prosto ze studia Repto-Ink , koncerty, strefa mody, akcje charytatywne i wiele innych atrakcji dla naszych najmłodszych pociech!!

Także przybywajcie całymi rodzinami na Ostródzki Amfiteatr dnia 24.11.2018r. o godzinie 10.00. WSTĘP WOLNY!! Serdecznie Zapraszamy!!!!

Organizatorami Festiwalu są: Geometria Studio Tatuażu z Ostródy oraz Centrum Kultury w Ostródzie.

https://www.facebook.com/events/1137285643093130/

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19