fbpx

XII Ost-Rock Underground Fest 2018

plakat
plakat
XII Ost-Rock Underground Fest 2018, ostródzkie święto muzyki alternatywnej zbliża się wielkim krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się w sobotę 3 listopada w sali kameralnej amfiteatru w Ostródzie.

Podczas jedenastu dotychczasowych edycji zagrały zespoły z czołówki sceny undergroundowej/alternatywnej min. INRI, ILLEGALITY /slo/,ALIANS, SORAGA, SCHIZMA 90, THE CUFFS, UPSIDE DOWN, CELA NR3, MOSKWA, FARBEN LEHRE, QULTURKA, INCOMUNICADO, DEZERTER, TOY, MESSA, 666 ANIOŁÓW, OLD FASHIONED, LOREIN, CUBA DE ZOO, THE LOLLIPOPS, SOUNDS LIKE THE END OF THE WORLD, APTEKA, MOAFT, INKWIZYCJA, KABOOM!, DRAH, KOLABORANCI, VARIETE, POGODNO, JESUS CHRYSLER SUICIDE oraz 39 zespołów konkursowych, z których kilka miało okazję zagrać na dużych festiwalach, jak Przystanek Woodstock, Jarocin Festiwal ... wydać regularne wydawnictwo bądź zaistnieć z powodzeniem na scenach klubowych Polski i zagranicy! To utwierdza nas tylko w przekonaniu że mamy przysłowiowego nosa i że warto organizować to wydarzenie.

Ważnym punktem wydarzenia, którego i w tym roku nie może zabraknąć, jest konkurs kapel. Warto w tym miejscu wspomnieć co wyróżnia naszą imprezę od innych. Konkursu zespołów nigdy nie traktowaliśmy jako koniecznego dodatku do występu „gwiazd”. Od IV edycji (2010) zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną a do koncertu finałowego zapraszamy trzy zespoły. Każdy band dostaje do dyspozycji scenę na 45min. i zostaje oceniony przez profesjonalne jury, które przyznaje trzy nagrody pieniężne, których fundatorem jest Burmistrz Miasta Ostróda. Nikt zatem nie wyjeżdża od nas z pustymi rękami!!!

Gośćmi tegorocznej XII edycji będą: DEZERTER - którego przedstawiać specjalnie nie trzeba. Drugi gość KRAIN to reaktywowany po 20 latach ciszy band który ma na swym koncie wydane przez QQRYQ dwa świetne wyprzedzające historię materiały "Krain" i "Prawie wolny". Dodatkowa atrakcja tegorocznej edycji będzie wernisaż grafik "CINEMUSICA" Bartka "Johnego" Niewiadomskiego "ikony" przedstawiających "ikony" świata filmu i muzyki.

Przypominamy: sobota 3 listopada, sala kameralna amfiteatru, początek koncertu o godz. 19.00, bilety 35zł (przedsprzedaż) 45 zł (w dniu). Organizatorzy: G@rt, Centrum Kultury w Ostródzie Patronat honorowy: Burmistrz Ostródy

www: www.ostrock.pl,
FB: www.facebook.com/OstRockUF
event: https://www.facebook.com/events/1970390973222195

 

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19