fbpx

Czego chcesz dla Ostródy?

Centrum Użyteczności Publicznej
Centrum Użyteczności Publicznej
Kampania do wyborów samorządowych ruszyła – czy na pewno Twój głos, Twoje potrzeby i pomysły są w niej obecne? Nadszedł czas, by wziąć sprawy w swoje ręce!

Jeśli ważne są dla Ciebie sprawy Ostródy, to możesz już w niedzielę 23 września z innymi zaangażowanymi mieszkańcami i mieszkankami Twojego miasta oraz z Zespołem Akcji Demokracji stworzyć listę spraw i postulatów, których realizacji będziemy domagać się od kandydatów i kandydatek do rady miasta i na stanowisko prezydenta/prezydentki Ostródy.

Lokalne wybory to szansa, by głośno wybrzmiał głos mieszkańców, którym zależy na przyszłości Ostródy. Nie chcemy debaty wyborczej wokół politycznych przepychanek kandydatów jednej i drugiej strony. Chcemy, by odpowiadała na realne potrzeby i oczekiwania mieszkańców i mieszkanek Ostródy. Dlatego to im oddamy podczas spotkania głos – nie kandydatom startującym w wyborach.

Zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu przyszłość Ostródy i którzy wierzą w siłę wspólnego działania na rzecz dobra miasta, na spotkanie 23 września, o godz. 15:00, w Centrum Użyteczności Publicznej, przy ul. Jana III Sobieskiego 9, na którym stworzymy listę postulatów mieszkańców dla kandydujących do władzy w mieście. Takie przedwyborcze spotkanie to dobra okazja, by spotkać się w gronie osób, które podzielają nasze wartości takie jak: demokracja i społeczna solidarność, prawa człowieka i ochrona środowiska. Poznajmy się i razem ruszmy do działania!

Komentarze  
# RE: Czego chcesz dla Ostródy?hupka 2018-09-26 18:25
a 4 mln dla pana Slowika ?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19