fbpx

Zabawa, nauka, eksperymenty. Ostródzki Piknik Rodzinny czas zacząć.

Panorama Ostródy
Panorama Ostródy
Długi weekend majowy w Ostródzie zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. W programie imprez znalazł się czas na Rodzinną Majówkę, obchody uchwalenia Konstytucji 3 Maja czy koncert galowy pt. "Polski styl".

 

To będzie pierwszy w tym roku piknik rodzinny! Już 3 maja, w ramach obchodów 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja tradycyjnie już na bulwarze jeziora Drwęckiego oraz w amfiteatrze specjalnie dla najmłodszych mieszkańców Ostródy i ich rodziców Miasto Ostróda przygotowało szereg atrakcji. Oprócz standardowych zjeżdżalni, trampolin, postaci bajkowych, waty cukrowej i popcornu będzie również możliwość spędzenia czasu w mini miasteczku edukacyjnym!
Burzowe fryzury, elektryczny żółwik, generatory napięć, ciekły azot, lewitacja diamagnetyczna, mrożone kwiaty, dmuchanie balonów, wgniatanie puszek, szukanie Pascala, samolot...to wszystko w specjalnie przygotowanej strefie dla najmłodszych. Zaczynamy o godzinie 12:00 a zabawa połączona z nauką potrwa do godziny 18:00.

Do zabawy zaprasza Miasto Ostróda!

2 maja
- Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, dziedziniec ZSZ im. Sandora Petöfi
w Ostródzie, ul. Sportowa 1, godz. 10:00.

3 maja
Obchody św. Konstytucji 3 Maja
- Uroczysta Msza Święta w kościele NPNMP, Przemarsz pod pomnik Tadeusza Kościuszki - Uroczystości pod pomnikiem, od godz. 10:30;
12:30 - Piknik Rodzinny, atrakcje dla dzieci, konkursy z nagrodami, gry i zabawy, występy, bulwar nad Jeziorem Drwęckim;
15:00 - 17:00 - Promocyjne rejsy po Jeziorze Drwęckim (sprzedaż biletów w kasach Żeglugi Ostródzko - Elbląskiej od godz. 10:00);
17:00 - Koncert Galowy pt. "Polski styl", Wystąpią zespoły Centrum Kultury w Ostródzie, Zamkowy Chór Kameralny pod kierunkiem Andrzeja Kowalskiego, Zespół Tańca Polskiego "Mazur" pod kierunkiem Grzegorza Łabacza, Zamek – sala reprezentacyjna
Wstęp Wolny.

4 maja
- Koncerty w Amfiteatrze - wystąpią: skład DubPamina Sound ze Szczytna, w mistyczny trans wprowadzi nas ChangaMan, a swoje umiejętności na mikrofonie pokażą nam młodzi wojownicy z Ostródy –Tarapaty, sala kameralna Amfiteatru w Ostródzie, od godz. 20:00, wstęp 5 zł.

5 maja
- Powiatowe Obchody Dnia Strażaka, uroczysty apel na placu przy Starostwie Powiatowym w Ostródzie, od godz. 12:00.

6 maja
- Inscenizacja św. Wojciech – Zespół Szkół Salezjańskich im. św. Dominika Savio, parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Ostródzie, od godz. 9:00.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19