fbpx

XI Ost-Rock Underground Fest 2017

Ostrock 2017
Ostrock 2017
XI Ost-Rock Underground Fest 2017, ostródzkie święto muzyki alternatywnej zbliża się wielkim krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się w sobotę 28 października w sali kameralnej amfiteatru w Ostródzie.


Podczas dziesięciu dotychczasowych edycji zagrały zespoły z czołówki sceny undergroundowej/alternatywnej min. INRI, ILLEGALITY /slo/,ALIANS, SORAGA, SCHIZMA 90, THE CUFFS, UPSIDE DOWN, CELA NR3, MOSKWA, FARBEN LEHRE, QULTURKA, INCOMUNICADO, DEZERTER, TOY, MESSA, 666 ANIOŁÓW, OLD FASHIONED, LOREIN, CUBA DE ZOO, THE LOLLIPOPS, SOUNDS LIKE THE END OF THE WORLD, APTEKA, MOAFT, INKWIZYCJA, KABOOM!, DRAH, KOLABORANCI, VARIETE oraz 36 zespołów konkursowych, z których kilka miało okazję zagrać na dużych festiwalach, jak Przystanek Woodstock, Jarocin Festiwal ... wydać regularne wydawnictwo bądź zaistnieć z powodzeniem na scenach klubowych Polski i zagranicy! To utwierdza nas tylko w przekonaniu że mamy przysłowiowego nosa i że warto organizować to wydarzenie.

Ważnym punktem wydarzenia, którego i w tym roku nie może zabraknąć, jest konkurs kapel. Warto w tym miejscu wspomnieć co wyróżnia naszą imprezę od innych. Konkursu zespołów nigdy nie traktowaliśmy jako koniecznego dodatku do występu „gwiazd”. Od IV edycji (2010) zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną [link do muzyki], a do koncertu finałowego zapraszamy trzy zespoły. Każdy band dostaje do dyspozycji scenę na 45min. i zostaje oceniony przez profesjonalne jury, które przyznaje trzy nagrody pieniężne. Nikt zatem nie wyjeżdża od nas bez nagrody!!!!! Zespoły chcące wziąć udział konkursie podczas XI Ost-Rock Underground Fest proszone są o przesyłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. linków do swojej muzyki w sieci.

Pogodno
Pogodno
Gośćmi tegorocznej XI edycji będą: POGODNO - przez wielu uznawany za najlepszy koncertowy zespół w kraju, który zagra w swoim najsilniejszym składzie, promując swoją najnowszą płytę "Sokiści chcą miłości".

JESUS CHRYSLER SUICIDE
JESUS CHRYSLER SUICIDE
Drugi gość JESUS CHRYSLER SUICIDE to czołowy przedstawiciel nurtu industrial rock/metal/punk, który po 10 latach ciszy w zeszłym roku powrócił świetna płytą "Wybaczam wam wszystko".
Przypominamy: sobota 28 października, sala kameralna amfiteatru, początek koncertu o godz. 19.00, bilety 20zł (przedsprzedaż) 30 zł (w dniu).

Organizatorzy: G@rt, Centrum Kultury w Ostródzie
Patronat honorowy: Burmistrz Ostródy

www: www.ostrock.pl
FB: www.facebook.com/OstRockUF
event: www.facebook.com/events/215096275624265

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19