fbpx

Warsztaty Ostre Dzianie

Ostre Dzianie warsztaty
Ostre Dzianie warsztaty
Informujemy, że są jeszcze miejsca do udziału w warsztatach projektu Ostre Dzianie.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w następujących warsztatach i terminach:

- warsztaty tworzenia nowych technologii wizualnych, tzw. VJing. VJing-nowe technologie wizualne wykorzystywane w kulturze i sztuce. Uczestnicy wspólnie z VJem DIABLOSem przygotują materiał do występu 1 lipca. Poznaj historie VJingu i jego części składowe. Będą łączyć różne techniki by przygotować oprawę wizualną koncertu.
- warsztaty bębniarskie, które poprowadzi związany z Ostródą artysta – Ryszard Bazarnik
- warsztaty wokalne, które poprowadzi wokalistka znana z ostródzkich Koncertów na Ścianie – Iza Kowalewska
- warsztaty multimedialne, będą to zajęcia z dziedziny tworzenia filmów. Obejmą podstawy obsługi kamery, montażu filmowego. Uczestnicy stworzą teledysk promujący projekt.
- warsztaty produkcji muzycznej – zajęcia z podstaw samplowania, miksowania, skreczowania, rapowania, produkcji, nagrywania. Razem z Klitka Records I DJ FAUDA z Akustika Studio Nagrań postaramy się pokazać i wytłumaczyć Wam jak najwięcej.
UWAGA!!!! Te zajęcia odbędą się w poniedziałek 29 maja o godz. 17.00 w amfiteatrze.

- warsztaty choreograficzne - zajęcia z improwizacji ruchowej w teatrze i pracy w grupie będą opierać się na teatrze improwizowanym, formie w której aktorzy grają spontanicznie, bez scenariusza. Prowadzący: Mateusz Szturma – aktor, żongler, animator kultury.
- warsztaty fotograficzne - zajęcia z dziedziny fotografii. Zajęcia obejmą m.in.: podstawy fotografii, street art, obróbkę cyfrową. Zajęcia poprowadzą Paweł Karolak, fotograf z Olsztyna oraz Jacek Szporko z Ostródy.
UWAGA!!!! Te zajęcia odbędą się w sobotę 27 maja o godz. 12.00 w amfiteatrze.

Wszystkie warsztaty zakończą się wspólnym występem grup artystycznych na dużej scenie amfiteatru w dn. 1 lipca. Wystąpią wtedy również m.in. Cuba de Zoo oraz zespół Meleo Reggae Rockers, który będzie świętował swoje 20 urodziny.
Tytuł projektu „Ostre Dzianie” nawiązuje do nazwy miasta Ostróda oraz jej mieszkańców (Ostródzianie) i ma za zadanie budzić skojarzenia z tym, że w Ostródzie „się dzieje” i uczestniczą w tym „dzianiu” mieszkańcy miasta.
Szczegóły:
www.ostredzianie.pl
https://www.facebook.com/ostredzianie/

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19