fbpx

Spotkanie i warsztaty z Beatą Biel – ekspertką Google News Lab

Plakat
Plakat
Stowarzyszenie RzeczJasna ma dla Was nie lada gratkę - spotkanie z Panią Beatą Biel – ekspertką Google News Lab, a także reportażystką i dokumentalistką telewizyjną oraz laureatką nagrody Grand Press ! W  sobotę, 13 maja,  na Dworcu RzeczJasna (budynek dworca PKP) zapraszamy na otwarte spotkanie poświęcone tematowi fact – chekingu. Jak wielu kłopotów w mediach, zwłaszcza tych społecznościowych, moglibyśmy uniknąć, gdybyśmy poświęcili choć 15 sekund na sprawdzanie faktów, zdjęć i filmów, którymi dzielą się codziennie tysiące użytkowników internetu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem weryfikowania treści i odnajdywania prawdy w gąszczu informacji.

 

To nie koniec! Zainteresowanych tematem młodych pasjonatów dziennikarstwa, chcących współpracować z Telewizją Rzeczjasna, stowarzyszenie zaprasza także  na wyjątkowe warsztaty z Panią Beatą Biel w dniach 14-15.05.2017.
Szczegóły na stronie RzeczJasnej: www.simrzeczjasna.pl/aktualnosci

Beata Biel - (fot. profil Linkedin)
ekspert Google News Lab, reportażystka i dokumentalistka telewizyjna, wydawca.
Od  2015 roku reprezentuje Google News Lab jako specjalista ds. szkolenia mediów w Europie Środkowo-Wschodniej . Wcześniej przez prawie 10 lat była związana z telewizją TVN , jako dziennikarz i wydawca w programach reporterskich. Jest autorką kilkudziesięciu reportaży telewizyjnych oraz filmów dokumentalnych, przede wszystkim o tematyce społecznej i śledczej. Laureatka nagrody Grand Press, stypendystka Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych (CSIS) w Waszyngtonie.  Więcej o naszym gościu znajdziecie na pl.wikipedia.org/wiki/Beata_Biel   oraz na jej blogu: beatabiel.com

Udział zarówno w spotkaniu, jak i w warsztatach jest bezpłatny.

Spotkanie realizujemy w ramach projektu „Telewizja społeczna - kanał komunikacji z mieszkańcami i platforma debaty publicznej na poziomie lokalnym”  dofinansowanego w ramach środków Programu Fundusz Inicjatyw  Obywatelskich.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19