fbpx

KOLORY WIOSNY w amfiteatrz

Plakat
Plakat
Reggae, rock, synth-pop i pop, seanse filmowe – tak można będzie można się „rozerwać” kulturalnie w najbliższym czasie w amfiteatrze Ostródzie. Koncerty zespołów: Bisquit, Closterkeller, L.A.S., Plebania, Chałturka, Ally Died, The Corpse, impreza w rytmach reggae, ubarwią nam pierwsze dni wiosny i przedwiośnia w naszym mieście.

18 marca w amfiteatrze wystąpią zespoły Plebania i Chałturka. Będzie to swoista mieszanka muzyki inspirowanej kulturą Indian, punk i reggae.

https://www.facebook.com/events/252551198517465/

Z kolei 25 marca odbędzie się impreza Spring Reggae Session. Wystąpią na niej m.in. Roots Trippin Soundsystem, Lonely Tree Soundsystem, Skank Ranger oraz ostródzkie Tarapaty. W roli gościa specjalnego zagra 27 Pablo znany z Dancehallmasak-rah Soundsystem oraz prowadzenia Ostróda Reggae Festiwalu.

https://www.facebook.com/events/1848100928776886/1848455048741474/?notif_t=admin_plan_mall_activity&notif_id=1487926658575645

W sobotę 1 kwietnia w Sali kameralnej zagra zespół Bisquit w ramach trasy promującej płytę „Nagi król”. "Nagi król" to pierwszy singiel zapowiadający nowy album zespołu Bisquit.
Bisquit powstał na początku nowego wieku. Po kilku latach wspólnego grania zadebiutowali płytą "Inny Smak" (nominacja do Fryderyka wkategorii debiut roku). Niedługo po niej ukazały się "Pytania”. Ostatnia płyta "Lilly" to bardzo emocjonalny krążek - od prostych, akustycznych piosenek, po bardziej rozbudowane formy, które potwierdzają ogromną wrażliwość na dźwięki i słowa. 

https://www.facebook.com/events/1808596129465858/

Sobota 8 kwietnia przeznaczona będzie dla miłośników ostrzejszych brzmień. Na koncercie wystąpią zespoły: rockowy Ally Died, Frontal Cortex i hardcorowy The Corpse.

https://www.facebook.com/events/884526851684755/

W sobotę 22 kwietnia Paweł „Guma” Gumola solo + projekcja filmu "Jarocin Po Co Wolność". W programie wydarzenia: projekcja filmu, rozmowa z Pawłem oraz koncert akustyczny Pawła „Gumy" Gumoli muzyka zespołów MOSKWA, 5000LAT, R.U.T.A.

https://www.facebook.com/events/1841340359453020/

6 maja to gratka dla miłośników gotyckich, rockowych brzmień. Do Ostródy zawita kultowy, w niektórych kręgach zespół, Closterkeller.

https://www.facebook.com/events/189731331511710/

Dodatkowo w każdy czwartek i piątek o godz. 17.00 w Sali kameralnej odbywać się będą seanse filmowe. Szczegóły na stronie www.kino.ostroda.pl.

Szczegóły dotyczące godzin rozpoczęcia oraz możliwości nabycia biletów na te wydarzenia dostępne będą na stronach internetowych Centrum Kultury w Ostródzie, plakatach i mediach.

https://www.facebook.com/events/1852262705059373/

 

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19