fbpx

Michał Szpak – letnia trasa koncertowa - COLOR OF YOUR LIFE

Plakat
Plakat
Michał Szpak to obecnie najgorętsze nazwisko w polskim show – biznesie. Po roku wypełnionym nieustającymi ogromnymi sukcesami w Polsce i za granicą ten niezwykle utalentowany, charyzmatyczny właściciel jednego z najlepszych głosów w historii polskiej muzyki rozrywkowej rozpoczął swoją, jedną z najbardziej oczekiwanych w kraju, trasę koncertową – live z zespołem. Po serii entuzjastycznie przyjętych przez publiczność koncertów, osiągając wielki sukces zarówno artystyczny jak i frekwencyjny, artysta ruszył w LETNIĄ TRASĘ KONCERTOWĄ “ COLOR OF YOUR LIFE”. Koncert w Ostródzie odbędzie się 26 lipca o godz. 20:00 w amfiteatrze.

Michał Szpak ma na swoim koncie wiele osiągnięć, w 2013 r.wygrał organizowany przez TVP Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze, ale swoje spektakularne, nieprzerwane pasmo sukcesów właściwie artysta rozpoczął od zdobycia pierwszego miejsca na Festiwalu w Opolu – “SuperPremiera 2015” za piosenkę “Jesteś Bohaterem”.
 W marcu 2016 r. Wokalista wygrał Polskie Preselekcje do Eurowizji i w maju tego roku Michał Szpak z piosenką “Color Of Your Life” reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji Sztokholm 2016. Już w momencie startu Konkursu Eurowizji piosenka “Color Of Your Life” wygrała wśród internautów w całej Europie, osiągając największą ilość odsłon z 42 startujących w Konkursie piosenek z niemal całej Europy i Australii.
Michał gładko przeszedł przez Półfinał, a w Finale Eurowizji sensacyjnie wywalczył podiumtrzecie miejsce w głosowaniu publiczności.
W zsumowaniu dwóch głosowań – publiczności i jury, artysta zajął wysoką 8 pozycję.

Michał Szpak oprócz 3 miejsca w głosowaniu widzów otrzymał jeszcze kilka dodatkowych wyróżnień, ciekawostką jest też fakt, iż na naszego reprezentanta głosowali też m.in. mąż J.K.Rowling (autorki Harry Pottera), czy Hozier.
 Pierwszy raz w historii muzyki rozrywkowej polska piosenka w wykonaniu polskiego artysty osiągnęła tak duży sukces w międzynarodowych rankingach iTunes.
Michał Szpak z “Color Of Your Life” dotarł do TOP 10 w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Szwajcarii, Francji, Belgii, Austrii, Holandii, Rosji, Norwegii. Piosenka “Color Of Your Life” zyskała również popularność wśród zagranicznych użytkowników Spotifu.
 Piosenka doszła m.in. do 1 miejsca w Norwegii, 3 w Szwecji, 5 na Łotwie, 7 we Włoszech, 8 w Finlandii czy 13 w Hiszpanii. To jest pierwszy raz, kiedy polska piosenka w tak krótkim czasie weszła na TOP jednocześnie w kilkudziesięciu krajach w Europie.

Zaraz po powrocie z Eurowizji artysta został laureatem Wielkiej Gali Gwiazd Plejady w kategorii Osobowość Roku.
Jego piosenka “Color Of Your Life” wskoczyła na pierwsze miejsce w TOP 10 najczęściej wyszukiwanych utworów w serwisie Tekściory, hasło Michał Szpak cały czas należy do najczęściej wyszukiwanych haseł w Internecie.

Piosenka ”Color Of Your Life” przekroczyła łączną ilość 35 mln. odsłon (Lyric Video, Teledysk i wykonania na żywo) i cały czas ta ilość rośnie.
Na początku czerwca Michał Szpak okrzyknięty został “Największym Wygranym Opola 2016”.
Michał otrzymał SuperJedynkę w kategorii SuperArtysta oraz wywalczył główną, najbardziej prestiżową od lat nagrodę opolskiego Festiwalu – GRAND PRIX PUBLICZNOŚCI w Konkursie Złote Opole 2016, będącym podsumowaniem 53 letniej tradycji Festiwalu.

Plakat
Plakat
Wakacje będą należały do Michała Szpaka i jego LETNIEJ TRASY KONCERTOWEJ – “COLOR OF YOUR LIFE”.
Znakomita muzyka, mistrzowski, perfekcyjny wokal na żywo, półtorej godziny energii, magii i emocji!
Oprócz utytułowanych, uwielbianych przez publiczność przebojów: “Color Of Your Life”, “Jesteś Bohaterem”, “Byle Być Sobą” Michał wykonuje na koncercie dynamiczne rockowe utwory jak ”Rosanna”, “What A Shame” jak również taneczny “Tic Tac Clock”, czy też piękną rockową balladę “Ostatni Zakręt”.

Wszystkie utwory pochodzą ze znakomicie przyjętego przez publiczność oraz krytyków muzycznych albumu “Byle Być Sobą”, który pokrył się już platyną za singiel “Color Of Your Life”. Na koncercie pojawi się również kilka niespodzianek muzycznych przygotowanych specjalnie na to wydarzenie.

 Nie może Was tam zabraknąć!

Mamy dla was 3 podwójne bilety na ten koncert. Szczegóły na naszym profilu: FB/OstrodaOnline

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19