fbpx

BINGO TOUR W OSTRÓDZIE

Beata Kozidrak i zespół Bajm w Ostródzie
Beata Kozidrak i zespół Bajm w Ostródzie
20 sierpnia Amfiteatrze w Ostródzie zagra Beata Kozidrak i zespół Bajm. Będzie to koncert w ramach ogólnopolskiej trasy "Bingo Tour", podczas której zabrzmią najlepsze przeboje i najnowsze hity Beaty i Bajmu.

Trasa koncertowa "Bingo Tour" to spektakularny powrót Beaty Kozidrak w szczytowej formie. Na widzów czekają największe hity Beaty i Bajmu, starannie przemyślana oprawa wizualna oraz... nowe utwory. W letnią sobotę, 20 sierpnia mieszkańcy i goście Ostródy będą mieli okazję zobaczyć koncertowe show, bazujące na wyjątkowym porozumieniu z publicznością, które Muzycy budowali przez lata.
Podczas koncertu nie zabraknie także najnowszych piosenek Beaty Kozidrak: "Bingo" i "Upiłam się Tobą" – hitów tych wakacji.

Plakat Bajm Ostróda
Plakat Bajm Ostróda

Beata i Bajm, "Bingo Tour"
20 sierpnia, godz. 19.15
Amfiteatr, Ostróda

 Kasy w amfiteatrze będa otwarte już od godz 14:00.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19