fbpx

Stacja Filozofia - Granice poznania.

Stacja Filozofia - Granice poznania.
Stacja Filozofia - Granice poznania.
Czy poznanie zmysłowe jest wadliwe? Czy jesteśmy w stanie wyjść poza własny umysł? Czy świat zewnętrzny jest nam w ogóle dostępny w akcie poznania? Na najbliższym spotkaniu zajmiemy się jednym z najbardziej fundamentalnych pytań filozofii. Tym razem porozmawiamy o granicach poznania. Niemal każdy z wielkich (i nie tylko) filozofów próbował odpowiedzieć na to pytanie. Podczas naszej dyskusji omówimy te klasyczne stanowiska i... zobaczymy do czego dojdziemy sami. Jednak tym razem nie będzie tak łatwo.....
Zapraszamy.

23 kwietnia, godz. 17.00, Dworzec RzeczJasna

Komentarze  
# Rzecz jasna -Sobie a muzomIgnacy K 2016-04-22 14:49
Do kogo ta mowa, skoro nie wiadomo z kim rozmowa? Sobie a muzom!!! Wiadomo. Już słyszę, poznanie mam wadliwe. Cóż mam począć gdy tak jasno widzę ten bezbrzeżny brak kultury? RZECZ JASNA, prosty chłop jestem, wolę obraz a nie ramy. ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19