fbpx

Zapraszamy na kwietniową Wyprzedaż Garażową

Zapraszamy na kwietniową Wyprzedaż Garażową
Zapraszamy na kwietniową Wyprzedaż Garażową
Małymi krokami zbliża się kolejna Wyprzedaż. Już dziś serdecznie zapraszamy, jak zawsze w trzecią sobotę miesiąca -16.04.16r. w godz.12.00-16.00 na dworzec RzeczJasna.
Od tego roku Wyprzedaż garażową wpisujemy na stałe do naszego kalendarium. Mamy jeszcze kilka miejsc na Wyprzedaż Garażową czyli miejsce sprzedaży lub wymiany ciuchów, butów i dodatków, książek, płyt, komiksów i wszelkich drobiazgów czy nietrafionych prezentów, które zalegają nam w domach, a które mogą być jeszcze użyteczne dla innych. Wyprzedaż to szczególnie dobra okazja, aby pozbyć się ubrań, książeczek czy zabawek, z których już wyrosły nasze dzieci. Wystawcy otrzymają od nas wyznaczone miejsce na terenie Dworca RzeczJasna oraz stolik i krzesło w zamian za symboliczną opłatę przeznaczaną na cele statutowe Stowarzyszenia. Ilość miejsc ograniczona!!!

Kontakt w sprawie wyprzedaży - Agnieszka Ciuksza
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=18&v=7WEEpiRWA8M

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19