fbpx

Podzielone miasto. Propozycje przestrzenno - komunikacyjnych rozwiązań problemu torów dzielących Ostródę

Podzielone miasto.
Podzielone miasto.
3 kwietnia zapraszamy na godz. 17.00 do czytelni w ostródzkim zamku na spotkanie z prof. dr hab. Danutą Kłosek-Kozłowską, dr. Wiesławem Skrobotem i Leszkiem Wiśniewskim: „Podzielone miasto. Propozycje przestrzenno-komunikacyjnych rozwiązań problemu torów dzielących Ostródę”.

Prezentację propozycji rozwiązań urbanistycznych przygotowali dla Ostródy studenci IV roku Politechniki Warszawskiej pod opieką prof. dr hab. Danuty Kłosek-Kozłowskiej.

Autorem propozycji jest Leszek Wiśniewski, student V roku Politechniki Warszawskiej, który pod opieką prof. dr hab. Danuty Kłosek-Kozłowskiej przygotowuje pracę dyplomową na ten temat.

W programie spotkania:

  1. Wprowadzenie w tematykę spotkania – dr Wiesław Skrobot
  2. Prezentacja problematyki projektowania urbanistyczno-architektonicznego dla Ostródy – prof. dr hab. Danuta Kłosek-Kozłowska
  3. Prezentacja propozycji rozwiązań problemu torów dzielących Ostródę – Leszek Wiśniewski
  4. Dyskusja

Wstęp wolny.

 

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19