fbpx

Zbuduj dom z EXPO Mazury

Logo Expo Arena
Logo Expo Arena
Twój Dom, Twój Ogród to pierwsza edycja targów łączących w jednym miejscu wystawców z branży budowlanej i ogrodniczej. Największe tego typu wydarzenie na Warmii i Mazurach odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia 2016 roku. Targi o takim profilu dedykowane są głównie małym inwestorom z województwa warmińsko-mazurskiego. Celowo odbędą się na początku wiosny, kiedy dopiero rusza sezon budowlany i podejmowane są decyzje o zakupach materiałów. Oferta zainteresuje również tych, którzy planują remont mieszkania albo  szukają inspiracji do stworzenia swojego wymarzonego domu czy ogrodu.


Projektujemy, budujemy, remontujemy i urządzamy
Podczas Targów odwiedzający EXPO Mazury będą mieli możliwość wybrania zarówno materiałów do budowy domu, jego wykończenia, jak i wyposażenia wnętrz. Każdy będzie miał okazję porozmawiać ze specjalistami zajmującymi się poszczególnymi etapami budowy, wybrać generalnego wykonawcę swojej inwestycji, a także skonsultować swój pomysł na dom, ogród czy domek letniskowy z architektami i projektantami terenów zielonych. Tak duży przekrój oferty gwarantuje znalezienie najlepszych rozwiązań.

Od maszyny budowlanej po oczko wodne
Z racji na kompleksowe podejście do tematu związanego z budową domu i zagospodarowaniem jego otoczenia, swoją ofertę zaprezentują dystrybutorzy, producenci, a także firmy świadczące usługi. Na stoiskach wystawców zwiedzający obejrzą m.in. maszyny budowlane i ogrodnicze, materiały i chemię budowlaną, oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne, drzwi, podłogi, schody oraz meble.

Ekologiczne budowanie
W budownictwie coraz częściej stosowane są rozwiązania, które gwarantują oszczędność energii podczas użytkowania obiektu. Ten trend ma również swoje odzwierciedlenie w projektach domów. Dlatego na targach przedstawionych będzie wiele ciekawych energooszczędnych rozwiązań.
Nie zabraknie oferty  domów pasywnych, które są kwintesencją trendu i pomimo wysokich kosztów realizacji cieszą się coraz większym zainteresowaniem inwestorów.

Zrób to sam
W trakcie dwudniowych Targów Twój Dom, Twój Ogród będzie można również wziąć udział
w warsztatach i pokazach. To niewątpliwa atrakcja dla tych, którzy lubią majsterkować
i wiele satysfakcji daje im zrobienie czegoś w domu we własnym zakresie. Podczas warsztatów będą mogli poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.

Targom Twój Dom, Twój Ogród towarzyszyć będzie pierwsza w Polsce północnej wystawa figur ze stali. Gigantyczny Bumlebee czy Terminator oraz inne postaci popkultury powstały w ramach autorskiego projektu Mariusza Olejnika – Gallery of steel figures.

Partnerami Targów są Polskie Stowarzyszenie Projektantów Wnętrz (PSPW/2013) oraz Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.

Wstęp na Targi Twój Dom, Twój Ogród kosztuje 10  zł, a dla dzieci jest bezpłatny.
Więcej na: www.targidomiogrod.pl

Komentarze  
# to były targi, to jakiś żartAleksander 2016-04-14 14:35
to co spotkałem po przekroczeniu bramki to nie były targi, to była jakaś dosłownie kupa, coś co nie warte było wejściówki za 5 zł a za co trzeba było zapłacić 10 zł to kpina z odwiedzających. Byłem na wielu targach ale to co zobaczyłem w Ostródzie to jakaś kpina z ludzi, typowa kicha i naciąganie oglądających. Targi zrobione po to żeby wyciągnąć kasę od ludzi nic nie oferując w zamian, jestem zdegustowany totalnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Co to bylo?Tomasz 2016-04-14 19:29
Na targi przyjechalem z Olsztyna. Wiecej materialow, informacji znajdzie sie w kazdej hurtowni budowanej. Brak slow aby opisac w sposob kulturalny te targi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19